İstanbul > Üsküdar > Çengelköy

Çengelköy Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Çengelköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Çengelköy Evden Eve Nakliyat


Çengelköyü Evden Eve Nakliyat

Kuyumcu dükkanımızın taşımasını gerçekleştirecek güvenilir bir

Çengelköyü evden eve nakliyat

firmasının hizmetine ihtiyacımız vardı.

Kuyumcu dükkanımı genişletmek ve daha büyük bir mekanda müşterilerime hizmet vermek için yeni bir mekan kiraladım. Mekanı kiralamamın ardından güvenilir ve tedbirli Çengelköy evden eve nakliyat hizmeti sunacak bir nakliyat firması aramaya başladım. Ürünlerimin her biri çok pahalı ve değerli olduğu için dürüst ve güvenilir kişilerle çalışan ve aynı şekilde ürünlerimizi kasalarda taşıyacak bir firma ile anlaşmak istiyordum. Aksi takdirde, milyarlarca zarara uğrayabilirdim ve bu da ekonomik açıdan beni çok kötü bir duruma düşürürdü.

İlgili ve Çözüm Odaklı İletişim

Sizinle iletişime geçtiğimizde müşteri temsilciniz sorularımızı teker teker yanıtladı. Gerçekleştirilecek nakliyat hizmetinin adımları hakkında bilgi verdi ve güvenilir bir şekilde ürünlerimizin taşınması için bize sunduğunuz önlem / tedbir içeren nakliyat hizmetlerini bize aktardı. Yıllardır güvenilir ve profesyonel elemanlarla çalışan bir firma oldukları için ürünlerimizde herhangi bir şekilde kayıp ya da hasar meydana gelmeyeceği konusunda bize söz verdi ve dilersek sözleşme ile bu sözlerini garanti altına alabileceklerini iletti. Nakliyat sözleşmesi yapmayı kabul ettim ve sırtımdan büyük bir yük kalktı.

Çelik Kasalarda Nakliyat Hizmeti Sundunuz

Nakliyat günü geldiğinde anlaştığımız üzere

Çengelköyü nakliyat firması

çalışanları çelik kasalarla mekanıma geldiler. Ürünlerim teker teker bu kasalara yerleştirildi ve şifrelendirilerek nakliye aracının kilitli bir bölmesine yerleştirildi. Böylelikle ürünlerimin çalınması ya da zarar görmesi durumunun önüne geçildi. Aynı şekilde cam vitrin ve diğer kuyumcu dükkanı eşyalarım da büyük bir özenle paketlenerek nakliyat aracına yerleştirildi. Bir iki saat içinde tüm işlemler halloldu ve yeni mekanıma eşyalarım yerleştirildi.

Güvenilir Nakliyat Hizmetiniz İçin Teşekkür Ediyorum

Yeni kuyumcu dükkanıma geldiğimizde eşyalarım nakliye aracından indirilerek yeni mekanıma yerleştirildi. Daha sonra çelik kasalardan çıkarılan ürünlerimde herhangi bir kayıp ya da hasar meydana gelmediğini gördüm. Sizin sayenizde hiçbir mali zarara uğramadan kuyumcu dükkanımı taşıyabildim ve eşyalarım hiçbir zarar görmeden en kısa sürede müşterilerime hizmet vermeye başladım. Özenli, kaliteli ve güvenilir Çengelköyü nakliyat

hizmeti için ne kadar teşekkür etsem az…Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43