İstanbul > Üsküdar > Bulgurlu

Bulgurlu Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Bulgurlu nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Bulgurlu Evdene Eve Nakliyat Firmasi


Bulgurlu Nakliyat

Yeni bir mekan bulana kadar, eski işyerimizdeki eşyaları depo edecek bir

Bulgurlu nakliyat

hizmeti sunacak güvenilir bir firma arıyorduk.

Merhaba, kira kontratımız dolana kadar yeni bir mekan kiralayamadığımız ve mekan sahibimizi süreyi uzatmaya ikna edemediğimiz için eşyalarımızı biz yeni bir mekan kiralayana kadar muhafaza edecek bir firmaya ihtiyaç duyuyorduk. İşyerimizde bozulmaması ve zarar görmemesi gereken pek çok teknolojik eşyamız olduğu için bize eşyalarımızı özenli bir şekilde muhafaza edecek bir Bulgurlu nakliyat firması hizmeti lazımdı. Bunun için yaptığımız araştırmalar sonucunda size ulaştık.

Endişelerimizden Kurtulduk

Bu stresli ve gergin zamanımızda sizinle iletişime geçtiğimizde bizi rahatlatacak bilgiler vermeniz; gece gündüz demeden sorularımızı cevaplamanız bizi çok memnun etti ve endişelerimizden kurtulmamızı sağladı. Eşyalarımızın boyutu ve ne büyüklükte bir depoya ihtiyaç duyacağımız hakkında bilgiler istediniz ve bizim verdiğimiz bilgiler sonucunda bize oldukça ekonomik ve makul bir depo hizmeti sunmayı teklif ettiniz. Bu stresli ve maddi bakımdan sıkışık olduğumuz zamanımızda böyle bir hizmetle karşılaşmamız bizim için büyük bir şans oldu.

Eşyalarımız Özenle Paketlendi

Eşyalarımız mekanımıza gelen çalışanlarınız tarafından özenle paketlendi ve nakliyat aracına yüklendi. Daha sonra firmanızın nakliyat deposuna götürüldü. Bu işlemler sırasında hiçbir sıkıntı meydana gelmeyeceğini söyleyen Bulgurlu nakliyat firması çalışanlarınız bu konuda endişelenmemizi söylediler ve yüreğimize su serptiler.

Eşyalarımız Hiç Zarar Görmemişti

Yeni mekanımızı tuttuktan sonra eşyalarımızın depodan yeni mekanımıza taşınması için sizinle tekrar iletişime geçtik. Bize ve sizin çalışmanıza uygun, oldukça erken bir tarihte eşyalarımızı tekrar taşıyacağınızı söylemeniz bizi çok mutlu etti. Eşyalarımız nakliyat çalışanlarınız tarafından adresimize getirildiğinde hiçbir arıza ya da hasar olmadığını fark etmemiz ve nakliyat çalışanlarınızın özenli hizmeti yeni mekanımıza adeta uğur getirdi.

Sizinle Karşılaşmamız Büyük Bir Şans!

Ekonomik açıdan sıkıntıya düştüğümüz ve kaç yıllık hukukumuzun olduğu mekan sahibimizin bile bizi düşünmediği bu dönemimizde bize yardımcı olan, endişelerimizden kurtulmamızı sağlayan, güvenilir, ekonomik, hızlı ve özenli

Bulgurlu evden eve nakliyat

hizmetiniz için size çok teşekkür ediyoruz. Dediğimiz gibi size rastlamamız bizim için büyük bir şans!Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43