İstanbul > Ümraniye > Atakent

Atakent Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Atakent nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Atakent Evden Eve Nakliyat


Atakent Evden Eve Nakliyat

Günümüzde güvenilir ve kaliteli bir nakliyat firması bulmak oldukça zorlaşmaya başladığı için oldukça önemli bir sorun haline gelmiştir.

Atakent evden eve nakliyat firmaları

arasında firmanızı seçmemiz bizim için çok değerli bir seçimdi. Yeni bir ev aldığımızda oldukça heyecanlanmıştık. Fakat bir önceki kiracı olarak taşındığımız eve taşınırken yaşadıklarımız aklımıza geldiğinde oldukça büyük bir endişe edinmiştik. Çünkü eve taşınırken yeni salon koltuk takımızı da gelecekti. Koltukları aldığımız firma bizim nakliyat firması ile anlaşarak koltukları da nakliyat asansörü ile çıkartmak istedi. Fakat koltuklardan birini yere düşmesi ile parçalanması bir oldu. Fakat bizim için esas sorun bundan sonra başladı. Çünkü nakliyat firması sorumluluk kabul etmezken koltuk aldığımız firmada onlarla anlaştığını sorumluluğun onlarda olduğunu iddia etti. Daha sonra polis çağrılması ile birlikte bizim taşınmamız o gün yapılmamış oldu. Ve kırılan koltuğumuz konusunda hakkımızı aramak için 5 ay boyunca uğraşmak zorunda kaldık. Bu yaşadıklarımızdan dolayı bu sefer çok ince eleyip sık dokuduktan sonra bölgedeki evden eve nakliyat firmaları içerisinde her şeyiyle ön plana çıkan firmanız ile anlaştık ve gerçek anlamda kalite ve profesyonelliği sizin firmanızla yaşadık.

Profesyonel Ambalajlama Sayesinde Her şey Sorunsuz Gerçekleşti

Daha önceki nakliyat hizmetimizde ambalajlama işlemi ram bir kabus halini almıştı. Özellikle mobilyalarımızın kullanılamaz hale gelmesi ve geri birleştirilmesindeki yetersizlik bizleri çok üzmüştür. Tüm kurular karışık bir şekilde ambalajlanması sonucunda eşyaların yeni evimizde yerli yerini bulması birkaç günümüzü almıştı. Fakat Atakent nakliyat firması olarak oldukça profesyonel bir ambajlama gerçekleştirmeniz sayesinde bu kez ki taşınmamızda hem hiçbir mobilyamız deforme olması hem de evimizi yerleştirmek sadece birkaç saatimiz aldı. Özel kutular içersinde ve hani odaya ait olduğunun bilgilerini bulunması sayesinde o kadar rahat bir yerleşim yaptık ki bu konuda size çok teşekkür etmek istiyoruz.

Profesyonel Nakliyat Fiyatı Belirlenmesi Sizlere Olan Güvenimizi Arttırdı

Sunduğunuz kaliteli ve profesyonel hizmet kadar nakliyat fiyatının belirlenmesinde gösterdiğiniz özen ve profesyonellikte gerçekten takdire şayandır.

Evden eve nakliyat Atakent firması

olarak personelleriniz nakliyatın yapılacağı evimize gelerek hem eşyalarımız inceledi hem de genel çevre ile ilgili not tuttular. Daha sonra ise bize en uygun nakliyat fiyatını belirttiniz. bu sizin en kadar profesyonel olduğunuzun en güzel kanıtıdır.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43