İstanbul > Şişli > Ayazağa

Ayazağa Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Ayazağa nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Ayazağa Evden Eve Nakliyat Uygun Taşıma Fiyati


Ayazağa Evden Eve Nakliyat

Özellikle verdiğim paraya değecek şekilde hizmet verebilmesi için nakliyat firmaları arasında yapmış olduğum araştırmalar sırasında fazlasıyla kararsız kalmıştım. Nakliyat firmaları ile daha önce çalışma yapmış birisi olarak memnun kalma oranım %10 kadar düşük bir seviyede olduğundan

Ayazağa evden eve nakliyat

konusunda yapacağım tercihler için özellikle %100 memnuniyetimi sağlayabilecek bir firmayı tercih etmek istedim. Bu nedenle çok sayıda farklı firma ile görüşmeye başladım. Firmalar özellikle uygun fiyat seçenekleri sunduklarını ve uzun yıllardır bu sektörde olduklarını belirtmelerine rağmen sormuş olduğum sorulara net cevaplar vermedi. Bu durum yapmış oldukları çalışmayla vermiş oldukları sözler arasındaki güven hissiyatı oluşturmadı. Sıra ile yaptığım görüşmeler sırasında firma ile de görüşme yaptım. Firma tarafından verilen cevaplar Özellikle beklentilerimi karşılayacak net cevaplar oldu. Bu nedenle firmayı tercih ettim.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Verildi

Firma ilk aşamada ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabileceğimi belirtti. Bu nedenle belirttiğim adrese uzman ekip göndererek gerekli kontrollerin yapılmasını sağladı. Gelen ekip pek çok farklı ayrıntıya dikkat ederek yapmış olduğu hesaplamalar doğrultusunda bana gerekli çalışmayı yapmak için belirlemiş olduğu fiyat sunarak onaylayıp onaylamadığımı sordu. Belirlemiş oldukları fiyat özellikle düşündüğün fiyat ile aşağı yukarı aynı orandaydı. Bu nedenle onaylayarak gerekli çalışmaların başlatılmasını talep ettim.

Paketleme İşlemi Ekip Tarafından Yapıldı

Adresime gönderilen

evden eve nakliyat Ayazağa

ekibi tarafından yapılan çalışmalar ile tek tek bütün eşyalarım paketlenerek taşımak için hazır hale getirildi. Yapmış oldukları çalışma sırasında özellikle göstermiş olduğu hassasiyet için kendilerine teşekkür ettim. Tamamlanan çalışmaların ardından eşyalar geniş kapasiteli araca yüklenerek taşıma işlemi için hazır hale getirildi.

Teslimat Sırasında Montaj Yapıldı

Mobilyalarda özellikle firma daha az yer kaplaması ve aynı zamanda çizilmeye gibi durumların yaşanmaması için parçaları ayırarak taşıma işlemi yaptığını belirtti. Evimin içerisinde bulunan bütün mobilyalar ustalar tarafından parçaları ayrılarak bu şekilde paketleme işlemi yapıldı. Daha sonrasında

Ayazağa nakliye firması

ustaları belirtmiş olduğum adrese ulaşarak teslimat sırasında montajı çalışmalarını yaptı.



Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43