İstanbul > Silivri > Silivri

Alibey Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Silivri nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Firuzköy Evden Eve Uygun Taşıma


Firuzköy Taşıma Firması

En kısa zamanda taşınmamızı sağlayacak, güvenilir ve işinde uzman bir Firuzköy taşıma firması ile iletişime geçmemiz gerekiyordu.

Tayinimizin şehir dışına çıkmasını takiben 2 hafta içinde taşınmamız gerekiyordu. Çocuklarla ilgilendiğimiz için eşyalarımızı bu kadar kısa sürede toparlamamız, tayinimizin çıktığı yerden bir ev bulmamız ve bu süreçte bizim taşınmamızda bize yardımcı olacak bir Firuzköy taşıma firması bulmamız gerekiyordu.

Diğer Firmalardan Çok Farklılar

Daha önceden de pek çok kez tayinimiz çıktığı için pek çok nakliyat firması ile anlaşmıştık. Bu firmalardan hiçbirisi bizim istediğimiz kalite ve nicelikte hizmeti bize sunamadılar ve eşyalarımızın zarar görmesine, çizilmesine yol açtılar. Bu nedenle tekrar taşınmamız gerektiğinde bize gelişigüzel bir nakliyat hizmeti değil gerçekten işini iyi yapan bir nakliyat firmasının hizmeti gerekiyordu.

Sorularımızı Teker Teker Cevapladılar

Söylediğim gibi daha önceden nakliyat firmalarının hizmetinden dolayı mağdur olduğumuz ve ağzımız yandığı için bu kez taşınırken çok stresliydik ve bize yüksek standartlarda nakliyat hizmeti sunan bir firma arıyorduk. Özellikle mobilyalarımızın ve çocuklarımızın eşyalarının en ufak zarar görmeden taşınacağını bize garanti eden bir firma bulmaya çalışıyorduk. Sizin iletişim adresinizle tesadüfen karşılaştığımda bir şans vermek istedim. Sorularımızı bıkmadan usanmadan teker teker cevaplamanız ve bize özenli, güvenilir nakliyat hizmetini garantilemeniz aradığımız Firuzköy evden eve nakliyat firmasını bulduğumuz için bizi rahatlattı.

Sözleşme Yaptık

Eşyaların zarar görmesi durumunda zararın karşılanacağına dair bir nakliyat sözleşmesi yaptık. Böylelikle eşyalarımızı sigortalatarak taşınmasını sağladık. Nakliyat sözleşmesindeki maddeler de yine bize temsilciniz tarafından teker teker açıklandı ve sözleşmeden doğan haklarımız ve nakliyat firmasının yükümlülükleri ile ilgili detaylı bilgi aldık.

Ekonomik Fiyatla Nakliyat Hizmeti Aldık

İşinizi ne kadar sevdiğinizi ve müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinizi gösteren bir diğer şey de nakliyat hizmeti için bize sunduğunuz ücret oldu. Oldukça ekonomik fiyatlarla bize sunduğunuz nakliyat hizmetiniz bizi çok mutlu etti.

Firma Çalışanlarınıza Sonsuz Teşekkür…

Eşyalarımızı özenli, hiçbiri zarar görmeden taşınmasını sağlayan firma çalışanlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Nakliyatta bize sunduğunuz ambalajlama ve kutulama işlemleri için ve belirttiğimiz gün ve saati ertelemeden nakliyat hizmetini gerçekleştirerek bizi daha fazla nakliye stresinden kurtardığınız için Firuzköy nakliyat firmanıza sonsuz kez teşekkür ediyoruz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43