İstanbul > Sancaktepe > Yenidoğan

Yenidoğan Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Yenidoğan nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Yenidoğan Evden Eve Nakliyat


Yenidoğan Nakliyat Firması

Eşimle satın aldığımız daireye eşyalarımızı taşıyacak güvenilir ve özenli taşımacılık hizmeti sunacak bir

Yenidoğan nakliyat firması

arıyorduk. Yıllarca kirada yaşadıktan sonra eşimle evlendikten kısa bir süre sonra birikimlerimizi birleştirmeye ve kendimize ev satın almaya karar verdik. Yeni evlendiğimiz için satın aldığımız eşyalarımızın kiraladığımız daireden satın aldığımız daireye taşınması gerekiyordu. Evlenirken tüm eşyalarımızı yeni almıştık ve eşyalarımızın zarar görmemesi bizim çok önemliydi. Pek çok Yenidoğan nakliyat firması ile iletişime geçtik ve iletişime geçtiğimiz firmalar içerisinde hizmet kalitesi ile bize hitap eden tek nakliyat firması siz oldunuz.

Eşyalarımızı Sözleşme İle Garanti Altına Aldık

Müşteri temsilciniz ile iletişime geçtiğimizde eşyalarımızı nakliye sözleşmesi ile güvenilir ve özenli bir şekilde taşıyacakları konusunda garanti vereceklerini söyledi. Nakliye sözleşmesi yapmaya karar verdik ve nakliye günü için bir gün ve saat belirledik.

Eşyalarımız Teker Teker Ambalajlandı

Eşyalarımızın çizilmesinin ve hasar görmesinin önüne geçmek için

Yenidoğan nakliyat

firması çalışanlarınız eşyalarımız teker teker ambalajladı. Ambalajlanan eşyalarımız kirada oturduğumuz dairede asansör olmadığı için asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlandık ve eşyalarımız asansörle birlikte nakliyat aracına yüklendi.

Hızlı ve Pratik Nakliyat Hizmeti Sundunuz

Asansörlü nakliyat hizmetiniz ile bize oldukça hızlı ve pratik bir şekilde nakliyat hizmeti sundunuz. Eşyalarımızın bu kadar kısa sürede taşınabileceğini ve hiçbir zarar görmeden nakliyesinin gerçekleştirileceğini düşünmezdik ama sayenizde birkaç saat içinde yeni evimize yerleştik ve eşyalarımızda çizilme dahi olmadı. Nakliye konusunda bize bu kadar mükemmel hizmet sunduğunuz için ne kadar teşekkür etsek az.

Ekonomik Fiyatlarınızla Müşteri Dostusunuz

Ev satın aldığımızda bir de ödeyeceğimiz nakliyat ücreti bizi çok korkutuyordu. Sayenizde ekonomik ve makul nakliyat ücretleri ile eşyalarımızın taşınmasını sağladık ve böylelikle bütçemizi zorlamadan yeni evimize yerleştik.

Herkese Sizi Öneriyoruz

Tanıdığımız herkese sizin hizmetinizi öneriyoruz. Sizin gibi kaliteli ve özenli hizmet sunan, ekonomik nakliyat fiyatları ile yüz güldüren bir

Yenidoğan nakliye

firması hizmetinden bence herkes yararlanmalı. Eşyalarımızın özenli bir şekilde taşınmasını sağlayan ve nakliye konusunda emeği geçen firma çalışanlarınıza çok teşekkür ediyoruz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43