İstanbul > Kartal > Topselvi

Topselvi Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Topselvi nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Topselvi Evden Eve Nakliyat Uygun Fiyata Taşıma


Topselvi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın öneminin oldukça artması ile hizmet kalitesi ve profesyonellik anlamında en yeterli firmaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Topselvi evden eve nakliyat firması

seçimimiz bizi oldukça yormuştu. Nakliyat hizmeti konusunda ki endişelerimizin temelinde daha önceki taşınmamızın kötü etkileri yatmaktaydı. Daha önceki taşınmamızda reklamlarına kanarak anlaştığımız amatör firma neredeyse 5 günümüzün taşınma ve taşınmanızın izlerini silmekle geçmesine neden olmuştu. Bakımı yapılmamış nakliyat aracının yolda arızalanarak kalması da tüm yaşanan kötü evden eve nakliyat hizmetinin üzerine tuz biber olmuştur. Özellikle dikkat edilmesi gerektiğini söylediğimiz eşyaların bile zarar görmesi ve ardından kaba bir tavır bizleri hem çok üzdü hem de yaptığımız yanlış tercihin bedelini ödetmiş oldu. Hele ki rahmetli annemden kalan vazonun çatlaması beni tamamı ile çileden çıkarttı. Ayrıca sinirlenmeme karşın bana gösterilen kaba ve tehditkâr tavrı kabul etmem mümkün değildi. Ayrıca anlaştığımız fiyata rağmen çeşitli bahaneler üretilerek daha fazla para dahi istendi. Kısaca o gün yaşanılmaması gereken ne rezillik varsa bu amatör firma yüzünden yaşamış oldum. O günden beri nakliyat firmaların bakış açım o kadar olumsuzdu ki evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında firmanızla tanıştığımda bunun değişeceğine ihtimal vermezken sunduğunuz adam gibi hizmet ve dürüst yaklaşımınız üstüne üstelik yaptığınız jestler beni derinden etkiledi. Bu anlamda sizle çok teşekkür etmek isterim.

Özel Tasarım Nakliyat Kamyonları Çok Etkileyiciyi

Daha önceki ev taşıma deneyimimde gelen neredeyse parçalara ayrılmak üzere olan nakliyat kamyonu ile sizin son model ve sadece evden eve nakliyat için tasarlanmış lüks aracınızı karşılaştırdığımda ağzım açık kaldı. Çünkü tüm eşyalar için ayrıca ayrılmış bölmeler ve sabitleme yerleri ve olukça geniş iş hacmiyle daha önce böyle bir nakliye aracı bir daha görmemiştim. Topselvi nakliyat firmaları arasında firmanızın sahip olduğu nakliyat kamyonu gerçek anlamda dünya standardında olduğunu belirtmek isterim.

Bizleri Düşünen Hizmet Politikanız Takdire Şayan

Nakliyat esnasında hizmetin her aşamasında bizleri düşünmeniz ve her türlü kolaylığı sağlamanız bizleri oldukça değerli hissettirdi. Sadece nakliyat sektöründe değil ülkemizde diğer sektörlerde bile olmayan hizmet anlayışınız ile Topselvi evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında açık ara en iyisi olduğunuz ve bunu herkese ifade edeceğimizi bilmenizi isteriz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43