İstanbul > Kadıköy > Merdivenköy

Merdivenköy Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Merdivenköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Merdivenköy Evden Eve Nakliyat


Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Merdivenköy nakliyat firmaları arasında kaliteli bir seçim yapacağımı olan umudum azalmışken firmanız bizim için çok büyük bir şans oldu. Hayatımda daha önce hiç taşınmamış biri olarak komşularımın ve arkadaşlarımın yaşadıkları olumsuz deneyimler beni oldukça büyük bir endişeye sevk etmişti. Özellikle şahit olduğum bir olay beni oldukça olumsuz etkilemişti. Arkadaşlarımın taşınması sırasında anlaştıkları nakliyat firması 6. Kattan nakliyat asansörü ile koltukları indirirken bir tanesi metrelerce yükseklikten yere çakıldı. Altında herhangi bir kimsenin olmaması büyük bir şans iken nakliyat firması hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğini söylemesi ve işi bırakmakla tehdit etmesi bende büyük bir şok etkisi yaratmıştı. Taşınmam gerektiğinde yaptığım derin araştırmalar neticesinde Merdivenköy evden eve nakliyat firmaları içerisinde her anlamda firmanız öne çıkmıştı. Ve en doğru kararı aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Firmanız konusunda beni en çok memnun eden konuların başında ise nakliyat hizmetinden önce verdiğiniz sözlerin hepsini sorunsuz bir şekilde tutmanız oldu. Özellikle sigortalı nakliyat hizmeti dediğinizde bunun sadece beni ikna etmek için söylediğinizi düşünmüştüm. Fakat nakliyat günü hizmete başlamanda önce sağladığınız sigorta ile ilgili tüm evrakları sunmanız size olan hayranlığımın ve güvenin oldukça artmasını sağladı

Yeni Nesil Ambalajlar Beni Oldukça Büyüledi

Eşyalarımın çok büyük bir çoğunluğu yeni eşyalardı. İçlerinde çok pahalı ve hassa olan eşyalarda bulunmaktaydı. Ve bu durum beni korkutmaktaydı. Çünkü yolarlın bozuk olması gibi sebeplerden eşyalarımın zarar görebileceğini düşünüyordum.

Fakat Merdivenköy nakliyat firması

olarak kullandığınız en son teknolojik özelliklere sahip ve darbe esnasında darbenin yıkıcı etkisini emerek sorunsuz bir nakliyat yapılmasını sağlayan ambalajlarınız beni oldukça rahatlattı. Gerçektende eşyalarımın bir tanesi bile zarar gelmemesinden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.

Nakliyat Esnasında Her şey Belgeli Bir Şekilde Yapıldı

Arkadaş ve dostlarımın taşınma deneyimlerinde edindiğim en önemli bili firmaların birçok söz vermesine rağmen nakliyat esnasında bunların çok büyük bir bölümünü yerine getirmemesi olmuştu. Evden eve nakliyat Merdivenköy firması nakliyat öncesinde bana taahhüt ettiği tüm hizmetleri nakliyattan önce sözleşme şeklinde sunması gerçekten gördüğüm en profesyonel hareketti. Benim ve dostlarım için nakliyat konusundaki tek adresin siz olacağından emin olabilirsiniz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43