İstanbul > Kadıköy > Göztepe

Göztepe Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Göztepe nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Göztepe Evden Eve Nakliyat


Göztepe Evden Eve Nakliyat Göztepe evden eve nakliyat

hizmeti uzun süren nakliyat arayışlarımız sonucunda bize sunduğu profesyonel nakliye hizmeti ile kendine hayran bıraktı. Daha önceki nakliyat deneyimlerimizde yaşadığımız olumsuz durumlar bu seferli nakliyat ihtiyacımızda oldukça temkinli davranmamıza neden oldu. 3 sene önce iş değişikliği nedeniyle evimizi taşımak istediğimizde anlaştığımız nakliyat firması sunduğu amatör hizmet ile bizleri çok zor durumda bırakmıştı. Eşyalarımız için oldukça küçük olan nakliyat aracı ve yetersiz donanımı ile sundukları hizmeti her aşamasında büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştık. Gelişi güzle şekilde taşınan ve istiflenen eşyalarımızın bazıları ya karılmış ya da zarar görmüştü. Üstelik bu durumu kendilerine belirttiğimizde bunların olmasının doğal olduğu gibi oldukça küçük düşürücü bir cevap vermişlerdir. Oysa zarar gören eşyaların maddi değeri olduğu kadar birçoğunun da ailemiz için manevi önemleri bulunmaktaydı. Nakliyat firmasının umursamaz tavırları ve eşyalarımız için küçük nakliye aracını tahsis etmesinden dolayı taşınmamız 2 gün sürdü. Pazartesi iş başı yapamamam önemli iş görüşmelerimin iptal olmasına ve maddi zarara uğramama da sebep oldu. Ailemiz o günden beri nakliyat hizmetleri konusunda olumsuz bir inanışa sahiptir. Aklımızda firmaların hepsinin aynı mantıkta olduğu varken firmanızla tanışmamız ve sunduğunuz profesyonel taşımacılık aklımızdaki tüm olumsuz düşüncelerin yok olmasına neden oldu. Bu sebeple hem firmanıza hem de tüm çalışanlarınıza teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

Sadece Nakliyat İçin Tasarlanmış Araçlar Bizi Çok Etkiledi

Daha önceki nakliyat deneyimimizde küçük, bakımsız ve yetersiz nakliyat araçlarının kullanılması biz hem üzmüş hem de oldukça mağdur etmişti. Bundan dolayı firmanız ile ilk iletişimimizde nakliyat araçları konusundaki hassasiyetimizi dile getirdik. Firmanız sahip olduğu araçları bize göstermesi ile ikna olduk. Gerçektende sadece nakliyat için tasarlanmış büyük ve modern nakliyat araçları sunulan hizmetin kalitesini oldukça yukarı çıkardığına bizzat şahit olduk. Göztepe nakliyat firmaları arasında firmanızın kalite ve nakliyat araçları anlamında en iyisi olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sorunsuz Hizmet Anlayışı Bizi Çok Memnun Etti

Nakliyat esnasında sunduğunuz hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve nakliyat esnasında en küçük sorunun bile yaşanmaması bizi oldukça mutlu etti. Birçok firmanın göze bile alamadığı hizmetleri sorunsuz bir şekilde yapmanız ve müşteri memnuniyetini ilke edinmeniz gerçek anlamda takdire şayan bir politikadır. Göztepe evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında sizinle çalıştığımız için oldukça şanslı olduğumuzu ve tüm dost ve arkadaşlarımıza firmanızı önereceğimizden emin olabilirsiniz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43