İstanbul > Fatih > Tahtakale

Mercan Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Tahtakale nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Tahtakale Evden Eve Nakliyat


Tahtakale Evden Eve Nakliyat

Kaliteli şekilde nakliye çalışması yapılması için nakliyat firması ararken çok sayıda farklı firma ile görüşme yaptım. Yeni evlenmiş biri olarak

Tahtakale evden eve nakliyat

hizmeti almak istediğim sırada özellikle bölgede hizmet vermekte olan firmalara internet üzerinden araştırmaya başladım. Eşyalarımın hepsi tamamen yeni durumdaydı. Bu nedenle taşıma işlemi sırasında eşyaların hasar görmesini istemiyordum. Evlenirken taşınmış olduğumuz binada problem yaşamamız üzerine eşimle farklı bir adrese taşınmaya karar vermiştik. Bunun üzerine eşim özellikle yapılacak taşıma işlemleri sırasında profesyonel bir firma tercih etmemiz halinde eşyaların hasar görmeden taşınabileceğini belirtti.

Depolama Hizmeti Verdiler

Eşyalarımın yeni adresine ulaştırılması için birkaç güne ihtiyacım vardı. Bu süre zarfında özellikle Tahtakale taşıma firması depolama hizmeti vererek eşyalarımın sorunsuz şekilde bekletilmesini sağladı. Tam kapsamlı olarak hizmet vermeleri yeniden araştırma yapmama gerek kalmadan bütün hizmeti tek firmayla tamamlamamı sağladı. İşinde gerçekten profesyonel bir ekip ile hizmet veriyorlar.

Eşyalarda Profesyonel Ambalajlama Yapıldı

Düğün alışverişini yaparken her ihtiyacımızı tam olarak karşılamıştık. Bu nedenle ev içerisinde yemek odası, yatak odası, mutfak ve diğer bölümlerde kullanılacak olan bütün eşyalar mevcuttu. Bu nedenle özellikle paketleme işleminin uzun süreceğini düşünüyorduk. Ancak yeterli sayıda ekibi evimize yönlendiren firma kısa süre içerisinde paketleme işleminin tamamlanmasını sağladı. Adresinize ulaşan ekip tek tek bütün eşyaları kontrol ederek uygun ambalaj seçenekleri ile paketleme işlemini yaptı.

Sigortalı Taşıma Yapıldı

Taşıma işlemleri sırasında özellikle eşyalarımızın hasar görmesini istemediğimizden firma sigortada taşıma işlemi yapabileceğini belirtti. Yapılan kontrollerin ardından imzalamış olduğumuz sözleşme sayesinde mağdur olmamız halinde mağduriyetimizi karşılayacaklarına dair kendimizi güvence altına aldık.

En İyi Fiyat Garantisi Verildi

Ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte olan

Tahtakale nakliye firması

adresinize yönlendirmiş olduğu ekibiyle gerekli kontrolleri sağlayarak daha sonrasında fiyat seçeneklerini belirledi. Ekip belirtmiş olduğu fiyatlar ile çalışma yapılacağını söylediğinde fiyat seçeneği özellikle bütçemize uygundu. Onay vermemiz halinde kısa sürede yapılan taşıma işlemlerine birde depolama fiyatları eklendi. Yine de taşınmaya karar verdiğimizde eşimle belirlemiş olduğumuz bütçeye uygundu.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43