İstanbul > Fatih > Kocamustafapaşa

Kocamustafapaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Kocamustafapaşa nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Kocamustafapaşa Evden Eve Nakliyat


Kocamustafapaşa Evden Eve Nakliyat

Mesleğim nedeniyle devamlı olarak adres değişikliği yapmak zorunda kalıyordum. Bu süreç zarfında özellikle evden eve nakliyat firmaları ile çoğu zaman çalışma yaptım. Devamlı olarak taşımak zorunda kaldığım için eşyalarım çoğu zaman hasar görüyordu. Bu nedenle

Kocamustafapaşa evden eve nakliyat firmaları arasında yapacağım tercihlerde özellikle sigortalı taşıma hizmeti veren firmaları araştırmaya başladım. Yaptığım araştırmalar sırasında çok sayıda farklı firma ile görüşme yaptım. Firmalar özellikle bu konudaki taleplerini karşılama konusunda vermiş oldukları cevaplar ile beni tatmin edemedi. Firma ile telefonda yapmış olduğum görüşmeler sırasında bu konuda bana en iyi şekilde hizmet verebileceklerini belirtmeleri ve aynı zamanda yapmış oldukları konuşmadan tatmin edici olması tercihimin bu şekilde olmasını sağladı.

Taşıma İşlemi Öncesinde Paketleme Yapıldı

Belirlemiş olduğumuz tarihte adresinize ulaşan ekip profesyonel bir şekilde paketleme işlemi yaptı. Bütün eşyaların kısa süre içerisinde hazırlanacağına buna ihtimal vermiyordum. Ancak Kocamustafapaşa nakliye firması yeterli sayıdaki ekibi ile kısa sürede eşyaların hazırlanmasını ve taşıma işlemine başlanmasını sağladı. Tek tek bütün eşyalar paketlendikten sonra ekim işlemi tamamladığını belirterek uygun kapasiteye sahip araç içerisine yerleştirme işlemine başlayacaklarını söylediler. Son derece hızlı şekilde çalışma yapıyorlar.

Geniş Kapasiteli Araçlara Sahipler

Eşyalarımın tek seferde taşınması için yeterli kapasiteye sahip araç içerisine yerleştirme işlemi yapıldı. Araç içerisinde firma sabitleme sistemi kullanıyor. Özellikle taşıma işlemleri sırasında eşyaların hareket etmesini engellemek için bu sistemi kullandıklarını belirttiler. Benim içinde bu şekilde taşıma yapmaları son derece güven vericiydi.

Kesintisiz Destek Hizmeti Veriliyor

Taşıma süreci öncesinde eve taşınma işlemleri tamamlanana kadar ihtiyaç duyduğu her durumda firma ile iletişime geçerek merak ettiğim konularda kısa sürede bilgi alabildim. Destek hizmeti özellikle ihtiyaç duyulduğu her durumda firma ile iletişime geçerek bilgi alınmasını sağlıyor.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Veriliyor

Firma ile ilk aşamada yapmış olduğum görüşmeler sırasında ücretsiz ekspertiz hizmeti verdiklerini belirtmişlerdir. Yaptığımız görüşmeler sonucunda adresime ulaşan ekspertiz gerekli kontrolleri sağlayarak taşıma işlemleri için fiyat seçeneklerini belirledi. Özellikle belirlemiş oldukları evden eve nakliye Kocamustafapaşa fiyatları son derece uygundur. Bütçeme uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet alabileceğim için memnun kalmıştım.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43