İstanbul > Eyüp > Yeşilpınar

Yeşilpınar Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Yeşilpınar nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat


Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

Evimiz yapılırken kiralık bir evde yaşamaya başlamıştık ve 1 yılın sonunda evimize taşınırken özellikle evden eve nakliyat firmaları bizi düşündürmeye başladı. Arsamızın üzerine yapılacak olan yeni evimiz için kiraya taşınırken eşyalarımızı kendimiz taşımıştık. Özellikle bu süreçte fazlasıyla yorulmamız ve eşyalarımızı bilinçsiz bir şekilde taşıdığımız için çok sayıda hasar oluşması kaçınılmaz olmuştur. Bu nedenle

Yeşilpınar evden eve nakliyat

firmaları ile çalışmaya karar verdik. Daha önce özellikle dostlarımızın bu konudaki deneyimlerinden yola çıkarak birkaç firma ile görüşme yaptık. En yakın arkadaşımın bizlere öneride bulunması üzerine firma ile iletişime geçtik. Diğer firmalardan almış olduğumuz ilk izlenim bizleri istediğiniz etkiyi vermemiştir. Ancak firma ile yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında özellikle göstermiş oldukları ilgi ve güven vermeleri tercihimizin bu yönde olmasını sağladı.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Verildi

Kiradaki evimizde yapılan incelemeler sırasında ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti aldık. Firma adresimize yönlendirmiş olduğu ekip ile gerekli kontrolleri sağlayarak taşınma işlemleri için en uygun fiyat seçenekleri belirledi. Adresinize ulaşan ekip ev içerisinde detaylı şekilde gerçekleştirmiş olduğu çalışmaların ardından Yeşilpınar taşıma firması tarafından belirlenecek olan fiyat seçeneğini bizlere sundu. Fiyatlar son derece uygundu. Bu nedenle eşimle yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda fiyatları onaylayarak taşıma işlemi için gün belirledik.

Gönderilen Ekip Tam Anlamıyla Uzmandı

Taşınma işlemleri için karar vermiş olduğunuz tarihte adresinize ulaşan ekip tek tek gerekli incelemeleri yaparak bütün eşyaları paketledi. Bu aşamada herhangi bir işlem yapmamıza gerek kalmadı. Daha önce eşyalarımızı kendimiz taşıdığımız için paketleme işlemi fazlasıyla uzun sürmüştür. Özellikle mobilyaları paketlemeden tek parça halinde taşımıştık. Bu nedenle çizikler ve hasar oluşmuştu. Ekip mobilyaları sökerek uygun paketler ile taşıma için hazır hale getirdi.

Kısa Sürede Yeni Evimize Taşındık

Kiradaki evinize taşınırken yaklaşık olarak iki hafta toparlanma sürecimiz sürmüştü. Bu nedenle yeni evimize taşın erken özellikle profesyonel yardım almayı tercih ettik. Yine de uzun süre aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorken Yeşilpınar nakliyat firması bu düşüncemizi tam anlamıyla haksız olduğunu bizlere göstermiş oldu.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43