İstanbul > Çekmeköy > Ömerli

Ömerli Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Ömerli nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Ömerli Evden Eve Nakliyat


Ömerli Evden Eve Nakliyat

Ömerli firması anlaştıktan sonra nakliye konusunda oldukça memnun kaldım. İşlerini gayet düzgün yapmaları beni memnun etti. Araştırmalarım sonucu Ömerli nakliyat firma yetkilileri ile görüştüm. Nakliyat konusunda şirket son derece güvenilir bir hizmet sunuyor. Avizeleri söküp takmalarının yanında koltuğumuzu söküp takma uygulamalarına kadar her işlemimizi başarıyla yapabiliyoruz. Eşyalarımıza hiç bir zarar vermeden taşınmamı sağladılar. Sıcak ve bizden bir firma olarak yer alıyorlar. Bir daha taşınmamız durumunda yine bu firmayı seçeriz.

Dediklerinin Aynısını Yaptılar

Anlaştığımız gibi tüm ürünleri doğru bir şekilde sardılar. Hiç bir eşya üzerinde tek çizik bile ortaya çıkmadı. Saat konusunda da son derece hassas davranıyorlar. Bir daha nakliye ihtiyaçlarımızda kesinlikle tekrar

Ömerli evden eve nakliyat

firmasını tercih ederim ve çevreme de rahatlıkla öneririm.

Oldukça Düzenliler

Ömerli nakliyat firması ile görüştüm. Son derece güzel bir iletişim kurmayı başardık. Aradığım zaman son derece kibar bir şekilde benimle görüştüler. Nakliyat konusunda sorduğum tüm sorulara eksiksiz bir şekilde yanıt verdiler. Taşınma bölgesine kaç kişinin geleceğinden ve hangi ustaları bulunduracağından bahsettiler. Bununla beraber hangi model araçları kullanarak geleceklerinden ve araç plakasına kadar tüm bilgileri bizlere ulaştırdı. Telefonda konuşulan her şeyi eksiksiz olarak yerine getirmeyi başardılar. Taşıma gerçekleştiren olan elemanların tamamının üzerinde aynı elbiseden yer alıyordu. Taşıma sırasında her zaman çok uyumlu çalışıyorlardı. Geldikleri zaman marangoz ustası da getirmişlerdi. Sahip olduğumuz gardıroplarımızı, vitrinlerimizi sökme ve takma uygulamalarını gerçekleştirdiler. Daha önceki taşınmalarımızda da bu işlerle biz uğraşıyorduk. Bununla beraber nakliyat firmasını geri kalan işleri de hallettiler. Evimize giderken navigasyondan trafiksiz yolun tespitini yaptılar. Hızlı bir şekilde evimize ulaşmayı başardık. Bizim için en önemli konular arasında yeni eve eşyaları çıkararak dilediğimiz şekilde odalara yerleştirdiler.

Ömerli evden eve nakliye firmasından son derece memnun kaldım. İşletme sahiplerine teşekkür ediyorum. Nakliyat konusunda işlerini çok temiz yapıyorlar. Buradan Ömerli nakliyat firmasını herkese tavsiye ediyorum. Ömerli’ye taşındıktan sonra tüm taşınma olayı boyunca tek bir şüphen olmadan sorunsuz bir şekilde taşıtmayı başarabildim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43