İstanbul > Beyoğlu > Taksim

Gümüşsuyu Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Taksim nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Taksim Evden Eve Nakliyat Fiyatlari


Taksim Evden Eve Nakliyat

Taşındığımız ev kiralıktı ve baştan uzun süre oturabileceğimizi söylediler. Ama birden ne olduğunu anlamadan evden çıkaracakları haberi geldi ve Yazıcıoğlu firmasıyla böylece tanıştık.

Çok Hızlı Çalışıyorlar

Acilen evden çıkmamız gerektiği için Taksim evden eve firmaları arayışına girdim. Ev arkadaşım bir yandan ben diğer yandan hızlı şekilde ev aradık ve bulduk. Sonra da nakliyeyle görüşüp zamanlamasını ayarladık. Ama itiraf etmeliyim nakliye firması çok hızlı çalıştı. Önce bilgi amaçlı kendi durumumuzu anlatıp en hızlı ne zamana geleceklerini sordum. Oradaki arkadaş bana ne zaman isterseniz dedi ve bu zaten benim için bir artı demekti. Sonra da fiyat ve araçla ilgili bir anlaşmaya varmamız gerekliydi. Çünkü bir de yeni evde yüksek kat sorunu var. Yani el yordamıyla taşınması ancak zaman ve para kaybı olacaktı. Bu yüzden asansörlü araç kiralamak istediğimizi söyledim. Bu açıdan da bir başka artı daha verebilirim. Çünkü asansörlü araçları başka yerlerden sorduğumda çok alakasız bir rakam duymuştum. Bu firma, bana makul bir şey önerdi. Ben de tamam dedim ve ertesi gün başladı toparlanmamız.

Hizmet Kalitesi Çok İyi Bir Firma

Hizmet kalitesini nakliyelerde bulmak zordur. Çünkü genelde taşımacılık işinde gelişigüzel çalışmak hakimdir. Ama bu firmada bu durumun aksine bariz belli bir kurumsallık var. Taksim evden eve nakliyat firmasına başvuru yaptığınızda hem baştaki karşılayan personelin ilgisi hem de sonraki süreçte hemen farkı hissedebiliyorsunuz. Sorularınıza açık şekilde sabırla cevap veriyorlar bu bir artı. İkinci olarak da baştaki konuştukları ile sonradan olan biten arasında bir fark yok. Bazı firmalarda sonradan bir sürü masraf çıkabiliyor. Bir şeyleri bahane edip gereksiz masraf olabiliyor. Bu da kurumsal olmadıklarının da bir göstergesi. Fark yaratan bir nakliye firması arıyorsanız Yazıcıoğlu son derece etkili ve mutlaka değerlendirilmesi gereken bir şirket.

Hiçbir Çizik Olmadan Taşıdılar

Paketlemede Taksim evden eve taşıma firması hiç sorun çıkarmadan nakliyatı yaptı. Hem de hiçbir yerde kırık dökük olmadan işlem oldu. Garantili sigortalı taşımayla paketlemeye de çok özen göstererek sonuç aldım.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43