İstanbul > Beyoğlu > Kasımpaşa

Bedrettin Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Kasımpaşa nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat


Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat

Geçici süre kaldığım Kasımpaşa’dan ayrılırken Yazıcıoğlu Nakliye firması bana çok katkı sağladı. Çünkü baştan sona sorunsuz bir taşıma oldu.

Yeni Bir Şehirde Devam Edecekken

İş hayatı malum bir sürü değişikliği beraberinde getiriyor. Ben de kısa bir süre için geldiğim Kasımpaşa’dan ayrılmak ve başka şehre yerleşmek durumunda kaldım. Bu yüzden bir süredir eşyalarımı toplamaya başlamıştım ve Yazıcıoğlu Kasımpaşa nakliye firması ile görüştüm. Firma arama işine de önceden başladım aslında, ama bu firma tam aradığım şartları verdi diyebilirim. Hem görüştüğüm arkadaşın ilgisi ve tüm sorulara cevap vermesi hem de baştan firmanın nasıl işlediğinin açık ve net olması benim karar vermemde etkili oldu. Firma araştırması yaptığımdan bu açıklamalar izlenimimde artı olarak işlendi. Yani burada bir arayışınız varsa mutlaka bu firmayı öneririm. Kesinlikle çok titiz çalışıyorlar.

Paketleme Ve Araç Mükemmel

Bir yerden başka yere taşınırken en çok endişe ettiğim konulardan biri paketleme ve araç içi yerleşimdir. Çünkü eskiden bir nakliyenin gazabına uğradım diyebilirim. Bütün kırılacak eşyalarım birbirine girmişti ve zararımı da kimse ödemedi. Ama bu firmada baştan sona mükemmel bir şekilde paketleme yapıldı. Gelen arkadaşların elinde poşetler, variller, örtü ve ipler vardı. Her ürünün özelliğine göre özenli bir şekilde paketlendi. Kasımpaşa evden eve taşımacılık firması olarak fark yaratan bir oluşum denebilir. Paketleme yapılırken sökülmesi gereken eşyalar da bu arada paralara ayrılıp özenle yine paketlendi. Yerleşim yapılırken her eşyanın yanındaki eşya da hesaba katılarak araç içi dolduruldu. Ayrıca araç da tam olarak eşyama uygun şekilde getirilmiş. Bunun için de ayrıca firmayı ve personelleri tebrik ederim. Bazı firmalar azıcık eşya için devasa araç getirip sonra bir sürü para alabiliyor. Bazen de bir araç küçük geldiğinden ek masraf çıkabiliyor. İkinci araç getirip sonradan hesapta olmayan bir sürü şey çıkıyor. Bu da baya bir can sıkıcı durum. Ama bu firmada hiç bu gibi sorun yaşamadım.

Yine

Taşınsam Yine Seçerim

Yazıcıoğlu Kasımpaşa nakliyat firmasını yine taşınsam yine seçerim. Çünkü baştan sona çok başarılı bir firma. Çevreme de bahsediyorum.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43