İstanbul > Beyoğlu > Cihangir

Cihangir Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Cihangir nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Cihangir Evden Eve Nakliyat


Cihangir Evden Eve Nakliyat

İki sene önce bir nakliye firmasıyla çalışmıştım ve nerdeyse bir daha çalışmamaya tövbe ettim diyebilirim. Ama artık fikrim değişti. Yazıcıoğlu nakliyat firması mükemmel bir firma.

Bütün Aynalarımı Örtüyle Kapladılar

Evimde kırılacak eşya çok fazladır. Çünkü hem eski dükkânımdan kalma malzemeler var hem de kendim beğendiğim hediyelik aksesuarların koleksiyonunu yapıyorum. Ama taşınmam gerektiğinde bu durum beni baya bir tedirgin etti. Belki 15 senedir aynı yerdeyim ama artık taşınma vakti geldi. Çünkü evimi satmaya ve yeni bir yere gitmeye karar verdim. Tabi durum bu olunca iyi bir nakliye firması da zorunlu oldu. Çünkü eşyalarımın nerdeyse yarısı kırılacak cam malzemelerden. Aynalarım baya bir fazla. Kalanları da vazo, süs eşyaları filan ama hepsi de iyi paketlenmezse hemen kırılan türden. Neyse ki Cihangir nakliyat firmaları arayışımda Yazıcıoğlu firması tam beklentimi karşıladı. Firmaya önce ilk sorduğum soru paketlemede ne kadar titiz oldukları ve ne gibi malzemeler kullandıklarıydı. Verdikleri cevaplar içime sindi ve aynen geldiklerinde de örtüler, köpükleri görünce sorun çıkmayacağını anladım. Hem vazolarım hem de aynalarımın hepsi gideceği yere hiçbir kırık dökük olmadan ulaştı. İyi ki bu firmaya başvuru yapmışım.

Araçlar Çok Sağlam

Cihangir taşıma firması araçları çok sağlam olması da beni cezbetti. Hem miktara hem de eşya özelliğine göre bir araç getirmişler. Ben kırılacak eşyam çok dediğim için çelik kasa ve diğerlerine göre daha az sarsıntı yapan bir araç seçmişler. Zaten firmada filo da epey geniş. Bir sürü araçları var, bunlara asansörlü de dahil. Zaten önce asansörlü düşündüm ama sonra gideceğim yer 5. kat olduğundan gerek kalmaz dediler. Araç bir de dar sokakta sıkıntı yaratabilirmiş. Bunun yerine personel sayısı arttı yine avantaj sağlandı. Çelik kasa araçla kısa sürede hiç kırık olmadan taşıma bitti özetle. Ben tüm hizmetlerden memnun kaldım.

Arkadaşlarıma Önereceğim

Normalde bir firmayı kolay kolay başa kimseye önermem. Ama Yazıcıoğlu Cihangir evden eve nakliye firması benim genel algımı değiştirdi. Bu yüzden yakınlarımda bir kişi nakliye isterse hemen söyleyeceğim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43