İstanbul > Beylikdüzü > Yakuplu

Yakuplu Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Yakuplu nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Yakuplu Evden Eve Nakliyat


Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Ev sahibim klasik bahaneyle kendi evine yurt dışından çocuğunun geleceğini söyledi ve bir an önce eşyalarımı taşımam gerektiğinden Yazıcıoğlu nakliye firmasına başvurdum.

Bana Özel Zaman Ayarladılar

Yakuplu evden eve nakliyat firmasına başvurduğumda hemen sonuç almaktan şüpheliydim açıkçası. Çünkü ertesi gün hemen taşınmam gerekiyordu. Aradım ve yarına gelip gelemeyeceklerini sordum. Sağ olsun konuştuğum arkadaşlar hemen yer açabileceklerini söyledi. Acil olmayan başka bir kişinin işini diğer güne sarkıttılar. Ben de hemen hazırlıklara başladım ve mutfak paketlemelerini hallettim. En karmaşık görünen yerleri önceden hazırlamam gerekiyordu. Ama geldiklerinde bir sürü paketleme malzemesi vardı ve kırılabilir büyük malzemeleri, koltuk ve beyaz eşyaları da dahil her şeyi poşetleyip örtülediler. Yani gelişigüzel paket olmadı diyebilirim. Bunun için ayrıca firmadan memnun kaldım. Tabi sökülecek dolapları da eklemek lazım. İki tane kitaplık ve bir adet büyük gardırop söktüler. Yeni evde de aynen kurulumu yaptılar.

Sigorta Yapıldı

Sigorta yapan Yakuplu taşıma firması eşyalarım açısından güveni daha da artırdı özetle. Çünkü her firma sigorta yapmıyor. Gelişigüzel taşıyıp geçiyor. Ama bu firma bütün eşyaları sigortaladı ve hangi durumlarda nasıl bir süreç işlediğini de anlatan bir belge verdi. Bu şekilde gönül rahatlığıyla eşyalarımı teslim ettim diyebilirim. Kaza olması halinde veya personel hatalı durumlarda sigorta belli bir kısmını karşılıyor. Bu birçok artı demek özetle. Yani siz de eğer Yakuplu’da bir nakliyeci arıyorsanız Yazıcıoğlu’na başvuru yapabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Personelinden işleyişe baştan sona hep memnun kaldığım bir firma.

Ücrette Sorun Çıkmadı

Yakuplu nakliye firması ararken ücrette de bu kadar iyi sonuç alacağımı düşünmemiştim. Çünkü hemen taşınacağım için en uygun fiyattan bir yer bulmam gerekiyordu. Bütçem de çok olmadığından firmaya bunu da belirttim ve orta yolu bulduk. Yeniden civarda taşınmam gerekirse tekrar bu firmayı seçeceğimden eminim. Üstelik sonradan bir değişiklik de olmadı. Yani bazı firmalar önce müşteri almak için bir fiyat söyleyip sonra üzerine ekliyor. Bu firmada baştan ne söylendiyse sonradan aynen devam etti.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43