İstanbul > Beylikdüzü > Kavaklı

Kavaklı Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Kavaklı nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Kavaklı Evden Eve Nakliyat


Kavaklı Evden Eve Nakliyat

Günlük hayatımda plan yaparak ilerlemeyi severim. Çünkü ne yapacağımı bilerek hareket etmek daha iyi hissettiriyor. Ayrıca hedefime bu şekilde kolay biçimde ulaşabiliyorum. Taşınmaya karar verdiğimizde de aynı şekilde önce bir firma arayışına girdim. Yazıcıoğlu Kavaklı nakliye firması ile görüştükten sonra doğru firma olduğuna karar verdim. Çünkü onlar da işlerinde belli bir plana göre hareket ediyorlardı. Tüm süreçle ilgili önceden bilgi istediğimde ayrıntılı biçimde anlattılar. Üstelik sadece lafta kalmadı, uygulamada da aynı şekilde sistemli olarak dediklerini yaptılar. Bir sürü nakliye firması olduğu düşünülürse, aralarında fark yaratmak epey zor ve bu firma beni şaşırttı diyebilirim. Ben ne zaman taşınacağımı anlattım, eşyalarımın ne kadar olduğunu ve paketlerken nelere ihtiyaç olduğunu belirttim. Arkadaşlar da bütünüyle donanımlı şekilde geldiler ve paketlemeye koyuldular. Paketlerken çok titiz davrandılar sağ olsunlar. Bir sürü kırılacak malzeme vardı ve hepsi sapasağlam yerine ulaştı. Hem de mesafe de çok az değildi yani.

Araç Ve Eşya Miktarı Tam Uydu

Kavaklı evden eve nakliyat firması gelince araç ve eşya ayarlamasından da şüphe etmiştim. Ama tam eşyama göre araç geldi. Ne çok büyük ne de çok küçük…eskiden bir nakliyeci geldiğinde eşyaları sıkışık götürmek zorunda kalmıştı ve içerdekileri iyice birbirine sıkıştırmaktan kaç tane mutfak eşyası heba olmuştu. Ama çok şükür bir zarar olmadan yeni evime yerleştim. Yani büyük araç diye fazla gereksiz para da ödemek zorunda kalmadım. Bu da benim için büyük bir artı, çünkü malum devir tasarruf devri nihayetinde. İyi hizmeti uygun fiyata alıyorsanız büyük artı sağlanmış olur.

Hiçbir Eşyama Bir Şey Olmadı

Taşınırken illa ki bir yerden zarar görüyordum. Eskiden çok ev değiştirdim ve nakliye firmaları epeyce sıkıntılıydı. Ama Yazıcıoğlu Kavaklı nakliyat bu düşüncemi tamamen kırdı. Sigortalı olarak eşyalarım taşındı ve kontrol ettiğimde hiçbiri zarar görmemişti. Herkese gönül rahatlığıyla önereceğim bir firma…Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43