İstanbul > Beşiktaş > Akatlar

Akatlar Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Akatlar nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Akatlar Evden Eve Uygun Taşıma


Akatlar Nakliye Firması

Kitabevimin eşyalarının zarar görmeden, sistematik bir şekilde taşınmasını sağlayacak bir Akatlar nakliye firması bulmam gerekiyordu.

Merhaba, yıllardır kitabevi işletmecisi olarak daha farklı bir yerde hizmet veriyordum. Ancak hizmet verdiğim alanda kamusal çalışma nedeni ile bazı işyerleri idare tarafından satın alınınca mecburen daha farklı bir yerde kitabevi açmam gerekiyordu. Nakliyat firmaları arasında eşyalarımı zarar görmeden taşıyacak bir Akatlar nakliye firması arayışına girmiştim.

Kitaplarımın Zarar Görmeden, Sistematik Bir Şekilde Taşınması Gerekiyordu

Kitabevimde 2000’in üzerinde kitap vardı ve bu kitaplar konularına göre örneğin; aksiyon, aşk, dünya klasikleri, fantastik edebiyat ve daha pek çok farklı kategoride ayrı raflara dizdiğim kitaplardan oluşuyordu. Şimdi taşınmam gerekince bu kitapların sırası ve kategorisi değişmeden, bir karışıklık oluşmadan ve kitaplarımın zarar görmeden taşınması gerekiyordu. Meydana gelebilecek bir zarar kitaplarımın zarar görmesine ya da istenen kitapları bulmamamıza ve zaman kaybetmemize neden olabilirdi. Bu nedenle, bu iki konuda çok hassastım ve bu iki konuda bana kesin olarak garanti verecek bir firma ile iletişime geçmek istiyordum.

Kitaplarım Sistematik Bir Şekilde Kutulandı

Bu konuda sizinle iletişime geçtiğimde bana garanti veren ve özenli hizmet sunacağı yönünde bir izlenim oluşturan tek Akatlar nakliyat firması siz oldunuz. Müşteri temsilciniz kitaplarımın konulacağı kutuların toz ve su geçirmeyen kaliteli mukavvalardan yapıldığını ve böylelikle kitaplarımın herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğini bana söyledi Anlaştığımız gün ve saatte kitabevime gelen çalışanlarınız kitaplarımı sıralarını bozmadan kutuladılar ve ait oldukları kategorileri kutuların üzerine yazarak olası karışıklıkların meydana gelmesinin önüne geçtiler.

Mükemmel Nakliyat Hizmetinin Vücut Bulmuş Halisiniz!

Hizmetiniz, iletişiminiz ve fiyatlarınızla herkesin aradığı mükemmel nakliyat hizmetinin vücut bulmuş halisiniz. Kitaplarım yeni adreslerine hiçbir zarar görmeden taşındı ve yine kategorilerde bir sıkıntı çıkmadan ve ikinci bir düzenleme yapılmasına gerek kalmadan raflara yerleştirildi. Bu kadar özenli ve sistematik bir nakliyat hizmeti sunmanız beni çok memnun etti.

Her Şey İçin Çok Teşekkür Ederim

Sizin sayenizde kitaplarım, kitap raflarım ve diğer eşyalarım hiçbir zarar görmeden taşındı ve nakliyattan sonraki gün kitabevimi yeni müşterilerime açabileceğim kadar mükemmel ve eksiksiz bir nakliyat hizmeti bana sunuldu. Size, çalışanlarınıza özenli ve güvenilir Akatlar nakliye hizmetiniz için sonsuz kez teşekkür ederim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43