İstanbul > Başakşehir > Bahçeşehir

Bahçeşehir1.Kısım Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Bahçeşehir nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Bahçeşehir Evden Evden Eve Uygun Taşıma


Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Korumalı Paketleme Yapıldı

Eşyalarım çok büyük özenle paketlendi. Çok iyi bir şekilde korunarak kaplandı. Bu yüzden ihtiyaç duyulan zaman diliminde gelip özenli bir paketleme yapıldı. Bahçeşehir nakliye firması arayıp daha önce görüştüğümüz kişilerin taşırsak taşırız şeklindeki umursamaz tavırları bizi çok üzmüştü. Ama Yılmaz bey ve ekibi çok iyi davrandılar ve saygıda kusur etmediler. Şişli’de trafiğin merkezine taşındığımız için sabırla beklediler ve basılan kornalara aldırış etmeden işlerini güzelce bitirdiler. Gerçekten de işini hakkıyla yapan bu firmayı tebrik etmek istedim.

Titizlikten Memnun Kaldım

Titizlikten memnun kalarak ayrıldığımız yetkilileri her zaman tercih edemesek de taşınacak olan yakınlarımıza tavsiye ederiz. Gerek eşyalar gerekse verilen hizmet ve montaj işlerinde gösterilen titizlik benden bir puan daha almalarını sağladı. Bu kadar mı temiz çalışılır bu kadar mı yapılan işe hakkı verilerek yapılır? Gerçekten saygıda kusur etmeyen birilerinin var olduğunu bize hatırlattınız. Taşınma işinin de temiz ve titiz olarak halledileceğini herkes bilsin isterim.

Ekonomik Tekliflerden Memnun Kaldık

Çok uygun fiyatlarla hizmet aldığımızı düşünüyorum. Mesela sözleşmeli taşınma yapılması ilgimi epeyce çekti. Hiçbir görüştüğümüz Bahçeşehir nakliye firmasında sözleşme kelimesi geçtiğini hatırlamıyorum. Bu sözleşme sayesinde eşyalara gelebilecek zararın, istenen fiyatın güvence altına alınması çok iyi bir hizmet. Güvenle taşındığımız evde yerleşim işlerimize yardımcı olan tüm ekibe yeniden teşekkürlerimi sunuyorum. Taşınmak isteyenler güvenle bu firmayı tercih edebilir. Paranız da eşyanız da çöpe gitmeyecektir.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43