İstanbul > Bakırköy > Yeşilköy

Yeşilköy(Şevketiye) Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Yeşilköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Havaalanının taşınması nedeniyle evimizi de Yeşilköy evden eve nakliyat firması aracılığıyla taşımamız gerekiyordu. Bunun için birkaç farklı arkadaşımla birlikte ev bakıyorduk. Evleri bulduk ama nakliye firması bulamadık. Çünkü taşınacak olan kişiler olacak 5 ayrı ev sahibiydik. Hem iyi hizmet hem de uygun fiyat istiyorduk. Ayrı ayrı taşınacağımız için 5 araba gelecekti. Her birimizin evi birbirine yakın olsa da eşya sayılarımız farklıydı. Bu noktada bize çok güzel yardımcı oldular. Hem fiyatlar uygundu hem de her birimiz eşyalarımızı sözleşmeli olarak taşıtma şansını elde ettik.

Yeni Mahallemize Çabucak Alıştık

Arkadaşlar daha önce de birçok havayolu çalışanını taşıdığı için onlar sayesinde kendimizi yabancı hissetmedik. İlk olarak ben taşındım ve evim küçük olduğu için yarım günde halledildi. Nurdan’ın evi 4 oda olduğu için en uzun onunki sürdü ama 2 kişi çalıştıklarından gün içinde tamamen yerleşmiş oldu. Fiyatlar bize uygun geldi, çünkü maddi açıdan birçok firmayla aynı fiyatlardı. Ama hizmet kalitesinde ciddi bir fark vardı. Yeşilköy nakliye firması arayanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü ailemizden bir abi gibi davranan personeller her aşamada bize yardımcı oldu ve eşyaları taşırken gösterdikleri özen gerçekten de göz doldurdu.

Çok Temiz Çalışıyorlar

Arkadaşların farklı kişilerle nasıl çalıştıklarını görmüş olduk. Bu da firmanıza olan güvenimizi arttırmış oldu. Özellikle dikkatimizi çeken konu ise çok temiz çalışmalar oldu. Etrafta ne bir çöp kaldı ne de taşınma sırasında sorun yaşandı. Oldukça temiz çalışan personeller işlerini bileklerinin hakkıyla yaptılar. Yeni eşya aldığımızda bile bu kadar özenli çalışmıyorlar. Ama arkadaşlar gerçekten de çok başarılı iş çıkardı. Yeşilköy’de nakliyatçı arayanlar için mutlaka tavsiye ediyoruz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43