İstanbul > Bakırköy > Ataköy

Ataköy1.Kısım Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Ataköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Ataköy Evden Eve Nakliyat Uygun Taşıma


Ataköy Evden Eve Nakliyat

Çocukların okulu nedeniyle taşınmak zorunda kaldığımızdan Ataköy evden eve nakliyat firması arayışımızda yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş. Genelde Ataköy içi taşındığımız için nakliye işlerimizi küçük araçlarla hallediyorduk. Ama bu sefer Beşiktaş’a gidiyorduk ve Dikilitaş bölgesindeki yokuşlu apartmanlardan birine taşınacaktık. Bu süreçte bize işini iyi bilen bir nakliyeci şarttı. Eşin zaten çok pimpirikli olduğu için eşyaların özenli olarak taşınması da çok önemliydi. Biz de firmanızdaki arkadaşlarla görüşerek bilgi aldık. Sözleşme yapacaklarını bunun bizim için güven olacağını ifade ettiler. Biz de kararımızı verirken çok düşünmedik. Çünkü araçları internetten gördük ve asansörlü taşıma yapacakları için içimiz rahat etti. Ama bu kadar uzak mesafe bizim için yeniydi ve neler yaşayacağımızı merak ediyorduk. Sağolsun arkadaşların samimi yaklaşımları içimizi rahat ettirdi.

Asansörle Taşıdılar

Eşyalarımızı asansörlü nakliye araçlarıyla taşıdılar. Açıkçası ilk başlarda biraz korktuk ama işinin uzmanı olan ekip bizi rahatlattı. Ortalama 2 saat içinde taşınma işimizi bitirdik. Şimdi sıra yeni evimize gitmekteydi. Evimize giderken orada buluşmak üzere yollandık. Ortalama 50 dakika sonra yeni eve taşınma heyecanı başladı. Eşyaların yerleştirilmesi için gereken hazırlıkları bitirmiştik. Gene asansörlü nakliye yapılarak eşyalar yeni eve taşındı. Ataköy nakliye firması olarak tercih edeceğiniz firmanızdan gerçekten de çok memnun kaldık. Şehir içindeki yoğunluğa rağmen, trafik sorunlarına rağmen bu işin üstesinden hakkıyla geldiniz.

Güler Yüzünüz Artı Puan

Suratsız ve saygısız tek bir kişi yoktu. Daima güler yüzlü, keyifli ve samimi davranıldı. Yani arkadaşlar sanki eşya taşımadılar da deniz kenarında dinleniyor gibiydiler. Çok keyifli ve tavsiye edilebilir süreç yaşadık. Öğretmen olduğumuz için birçok arkadaşımıza kartınızı verdik ve tavsiye ettik.

Eşyaların paketlenmesi baştan savma olmadı. Son derece özenliydi. Hatta baloncuklu malzemelerin yanı sıra streç film tarzı sargılar da kolileme öncesinde kullanıldı. Hiçbir masraftan kaçınılmadı, şunu az kullanayım bu kalsın şeklinde bir durum yaşanmadı. Tüm çalışan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Ataköy nakliyat firmaları arasında gerçekten de farkını belli eden bir firmasınız.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43