İstanbul > Bahçelievler > Soğanlı

Soğanlı Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Soğanlı nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Soğanlı Evden Eve Nakliyat


Fiyata Sözleşmeli Taşınma Dahildi Daha önce fiyat aldığımız Soğanlı nakliyat firmalarından sözleşmeye dair birşey duymamıştım ama sizin firmanızın sözleşmeli taşınma yapacak olması resmen bonus oldu. Biz kişisel eşyalarımızı ve kıyafetlerimizi zaten kolilemeye başlamıştık. Ekip beyaz eşyalarımız ve mobilyalarımızı özenle paketledi. Böylece bir gün içinde taşınmaya hazır olduk. Ekonomik Fiyatlardan Memnun Kaldı Ekonomik fiyatlardan son derece memnun kaldık. Çünkü benzer fiyat skalasında teklif aldığımız firmaların araçları son derece küçük ve eskiydi. Profesyonel çalıştıkları belli olan ekibiniz ise son derece büyük ve sağlam bir araçla geldi. Eşyalar gayet muntazam biçimde dizildi ve yolculuk sonrası yeni evimizde buluşmak üzere sözleştik.

Güler Yüzlü Hizmet Aldık

2 gün sonra gelen araçlardan indirilen eşyalarımızı yüklendikleri gibi gördük. Yollarda sıkıntı olmasına rağmen çok dikkatli ve özenli bir şekilde taşınan eşyalarımız aynı özenle ikinci kattaki evimize yerleştirildi. Taşınırken yorulan aslında bizim zihinlerimizmiş onu anladım. Çünkü güvenilir bir nakliye firması bulunca taşınmak işkence olmaktan çıkıyor.

Çok Memnun Kaldım Kesinlikle Tavsiye Ederim

Firma yetkilileri benden görüşlerimi yazmamı istediğinde hemen harekete geçtim. Çünkü taşınanlar çok iyi bilir, her taşınma birkaç eşyadan vazgeçmek anlamına gelir. Oysa sizinle çalıştığımızda bu tür bir sorun yaşamadık. Çünkü ailemizin bir üyesinin sözüne güvenir gibi ekibinize güvendik ve pişman da olmadık. Bu yüzden Soğanlı taşıma firması olarak kesinlikle sizi tavsiye edebilirim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43