İstanbul > Bahçelievler > Siyavuşpaşa

Siyavuşpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Siyavuşpaşa nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Siyavuşpaşa Evden Eve Nakliyat


Siyavuşpaşa Evden Eve Nakliyat

Emekli olmamız nedeniyle Siyavuşpaşa evden eve nakliyat firması arayarak Ayvalık’taki evimize taşınmaya karar verdik. Bu çevredeki nakliye firmaları çoktur. Bize hemen fiyatı söylediler ve araçlarını gördüğümüzde küçük kamyonetlerle taşıyacaklarını gördük ve vazgeçtik. Neredeyse tüm nakliye firmaları bu şekilde esnafsal davrandı. Eşimin bir arkadaşının önerisiyle sizinle tanıştık. Böylece taşınma konusundaki sorunlarımızdan da kurtulmuş olduk. Evinizi taşımak istediğinizde öncelikle tercih edeceğiniz şeyin maddiyattan ziyade güven olmasını tavsiye ediyorum. Çünkü eşyalarınızın zarar görmesi birçok soruna yol açabilir. Evden eve nakliyat konusunda güvenilir firma seçmenin önemini sizlerle anladık. Çok teşekkür ediyorum. Şansa dönüşte de Siyavuşpaşa’ya taşınmak isteyen bir aileye denk gelmeniz bu işin hayırlı olmasını sağladı. Allah bir daha kimseye taşınma çilesi göstermesin ama gözümüzde büyüttüğümüz operasyon sular seller gibi akıp geçti. Personellerinizin güler yüzü, işini ciddiye alması ve güveni bizi çok memnun etti. Atilla beye ve ekibine tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Eşyalara Özen Gösteren Bir Firma Olduğunuz Belli

Eşyaların özenle paketlendiğini, araçların da uzun yola dayanıklı büyük araçlar olduğunu gördük. Emekli ikramiyemizle aldığımız antika ürünlerimiz vardı. Bunların özenle taşınmasına çok önem veriyorduk. Evimize gelen 3 kişilik ekip, çok başarılı bir paketleme yaparak araçlara da aynı özenle yükledi. Biz neredeyse elimize birşey sürmedik. Siyavuşpaşa nakliyat firması olarak kesinlikle tüm yakınlarıma sizi tavsiye ediyorum.

Sözleşmeli Taşımacılık Yapıldı

Nakliye sözleşmesi yapılmasını biz de beklemiyorduk ama eşyalarımızın güvende olması için bu önemliymiş. Sözleşmeli taşımacılık olmasına rağmen fiyatlarda bunu fark etmedik. Bizim taşınmak için tahmin ettiğimiz masraftan daha azına mal oldu bize. Sabah erken saat olmasına rağmen kimse rahatsız edilmeden eşyalarımızı 1 saatten kısa sürede evimize taşıdılar.

Zamanında Teslimat Sağlandı

Zamanında teslimat sağlayan firmanız sayesinde bir günümüz bile ziyan olmadan evimize geldik. Beyaz eşyaların yerleşiminde de yardımcı olunması çok mutlu etti bizi. Ayrıca zamanında teslim edilen eşyalarımızda ne bir çizik ne de kırılma olmadı. Evimizi olduğu gibi Ayvalık’a taşıdık. Herkese Siyavuşpaşa nakliyat firmasını tavsiye ederiz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43