İstanbul > Bahçelievler > Şirinevler

Şirinevler Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Şirinevler nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Şirinevler Evden Eve Uygun Taşıma Fiyatı


Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Yeni bir ev aldığımız için Şirinevler nakliyat firması arayışındaydık. Ekonomik ve güvenli bir taşınma bizim için önemliydi. Zaten taşınacağımız yer Beylikdüzü olduğu için çok uzak bir mesafe yoktu. Ama eşyaların çizilmesi ya da kırılması söz konusu olduğundan iyi bir firma arayışımız vardı. Taşınma sürecimiz son derece hızlı geliştiği için pek bir arayışımız da olmadı. Çünkü Çiğdem arkadaşımın tavsiyesiyle firmanızla tanıştık.

Geçen sene de taşınmak zorunda kalmıştık. Malum kiracı olunca ev sahiplerine bişey denmiyor. Geçen yıl resmen bir kamyonete yüklenen eşyalarımız hasar görmüştü. Baya kavga ettik ama bir sözleşmemiz olmadığı için hakkımızı da arayamadık. Bu yüzden bu sefer işi riskle atmadan ve eşyalarımızdan olmadan taşınmaya karar vermiştik. Firmamızla tanıştığımız andan itibaren zaten farkını anladık. Sözleşmeli olarak taşınma yapılacağı için her şey resmi ve belgelenmişti. Taşınma sonrası da faturamızı alarak arkadaşlarınızla vedalaştık. Gerçekten bizi memnun eden bir deneyim oldu.

Eşyalar Özenle Taşındı

Eşyaların özenle taşınmasını sağlayan personeller aracılığıyla tüm mobilya ve beyaz eşyalarımız paketlendi. Araçlara yerleştirildi ve aynı istiflemeyle Beylikdüzü’ne geldiğimizde indirildi. Montaj hizmeti de aldığımız için sorunsuz bir şekilde yeni yerlerine montajları sağlandı. Şirinevler evden eve nakliyat firması arayan herkese tavsiyemiz, bu firmayı tercih etmeleri olacak. Gerçekten işlerini hakkıyla yapan kişiler çalışıyor burada.

Hızlı ve Pratik Çalıştılar

2 kişi geldi ve 2 oda bir salon evimizi 1 saatte toparlayıp yüklediler. Bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim açıkçası. Çünkü bizim sokaktan taşınanlar 3-4 saat boyunca bu işle uğraşıyordu. Biz de o kadar sürer sanırken, kısa sürede taşındık. İşini hakkıyla yapana hakkı verilmeli bence. Çok başarılılar ve herkese tavsiye ederim. Yeni olan yatak odası takımımda kırılma ya da hasar olmadı. Bu yüzden çok sevindim.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Müşteri memnuniyetine özen gösteren bir firma olduğu belli olan Şirinevler taşıma firması gerçekten gözünüz kapalı güveneceğiniz bir firma. Gerek personelin saygılı tutumu gerekse işlerine gösterdikleri özen ve tecrübe diğer firmalardan en büyük farkları olarak baştan beri dikkat çekiyor.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43