İstanbul > Bahçelievler > Kocasinan

Kocasinanmerkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Kocasinan nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Kocasinan Evden Eve Nakliyat


Kocasinan Evden Eve Nakliyat

Daha önce şehir içi nakliye hizmeti almıştık. Ancak uzak mesafe olması nedeniyle şehir dışı nakliyat konusunda yapacağınız tercihler eşimle benim endişelenmeme neden oldu. Arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz sohbetler sırasında Kocasinan nakliyat hizmeti vermekte olan firmalar özellikle profesyonel şekilde hizmet sağladığını öğrendik. Yine de detaylı araştırma yapmadan tercih yapmak istemiyorduk. Bir sürü araştırma yaptıktan sonra arkadaşlarımızın önerisine uyarak firmayı daha araştırmış olduğumuz firmalar arasına ekledik. Firmalar ile yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında özellikle bazı firmaları güven vermemesi ve aynı zamanda firmalar hakkında internette yapılan olumsuz yorumlar yapacağımız tercihleri etkilemiş oldu. Arkadaşlarınız tarafından yapılan öneriye uyarak firma hakkında internet üzerinden yapmış olduğumuz incelemelerde özellikle firmanın müşterilerinin olumlu şekilde gerçekleştirmiş olduğu yorumlar tercihlerimizi etkiledi.

Kısa Sürede Hızlı Hizmet

Acil bir durum söz konusu olması nedeniyle Kocasinan nakliye firması yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında özellikle taleplerimizi karşılayabileceğini açık bir şekilde belirtmişti. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşan ekip gerekli incelemeleri tamamladıktan sonra eşyaları tek tek paketleyerek taşımak için hazır hale getirdi. Özellikle itinalı şekilde çalışma yapan ekibe bu konuda fazlası ile teşekkürlerimizi sunduk. Çünkü bizim hiçbir şey yapmamıza gerek kalmamıştı.

Depolama Hizmeti Verildi

Evi kısa sürede boşaltmamız gerektiği için bir an önce eşyalarımızın bulunduğumuz adresten alınması gerekiyordu. Ancak taşınma için bir süre daha beklememiz gerektiğinden eşyalarımız için bir yere ihtiyacımız bulunmaktaydı. Firma bu konuda depolama hizmeti verebileceğini belirtti. Eşyalarımız firmaya ait olan depo içerisinde bir süre bekletildi. Depolama süresinde özellikle eşyalarımızın herhangi bir problemi ile karşılaşıp karşılaşmayacağı kafamızda soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Ancak herhangi bir sorun yaşamadık.

Güvenilir Hizmet Veriliyor

Gördüğümüz kadarı ile firma özellikle yapmış olduğu çalışmalarda vermiş olduğu güvenilirlik sayesinde bizlerden de tam puan aldı. Uzman ekip tarafından gerçekleştirilen evden eve nakliye Kocasinan çalışmaları konusunda özellikle ilk aşamadan itibaren göstermiş oldukları itina bizleri fazlası ile memnun etti. Kaliteli hizmet almak isteyenler için özellikle benim ve eşimin önerisi olan bir firma oldu.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43