İstanbul > Bağcılar > Güneşli

Güneşli Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Güneşli nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Güneşli Evden Eve Nakliyat Uygun Taşıma


Güneşli Evden Eve Nakliyat

Güneşli’de bulunan evimizden taşınmak istediğinizde özellikle evden eve nakliyat firmaları arasında yapacağınız tercihler endişelenmemize neden oldu. Şehir dışına taşınacak olan eşyalarımız için güneşli evden eve nakliyat firması ararken çok sayıda farklı firma ile görüşme yaptık. Özellikle taşıma sırasında eşyalarımızın hasar görmemesi için bu konuda eşimle birlikte son derece hassas hareket ediyorduk. Daha önce karşılaşmış olduğumuz problem nedeniyle fazlasıyla seçici olmayı tercih etmiştik. Görüşme yaptığımız firmaları özellikle en iyi fiyat seçeneklerinin sunduklarını belirttiler. Ancak güvenilirlik konusunda bizi ikna etmeleri pek de mümkün olmadı. Firma ile yaptığımız görüşme sırasında almış olduğumuz cevaplar bizi tatmin etti.

Hızlı Paketleme Yapıldı

Firmayla anlaşmaya vardıktan sonra belirtilen tarihte evimize gelerek eşyaların tek tek paketlemesi yapıldı. İşinde uzman olduğu belli olan ekip bütün eşyaları tek tek paketleyerek taşıma için hazır hale getirdi. Kullanmış oldukları ambalajlar özellikle eşyaların güvenli şekilde taşınmasını sağlayacak şekilde seçilmişti. Eşyalarımız konusunda son derece hassas olduğumuz için güneşli taşıma firması ile yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında bu konuda hassasiyet göstermelerini istemiştik ve bizi kırmayarak bu isteğimizi en iyi şekilde yerine getirdiler.

En Uygun Araçlar Seçildi

Paketleme işleminin tamamlanmasının ardından ekip en uygun araçları belirleyerek taşınma işlemine devam etti. Eşyalarımızın fazla olması nedeniyle özellikle pek araçla taşıma işlemi yapılamaması durumu ortaya çıkabileceğinden bu durum bizi endişelendiriyordu. Ancak firma tek araçla taşıma yapabileceklerini ve bu kapasiteye sahip araçlar ile hizmet verdiklerini belirterek bizleri rahatlattı. Eşyalarımızın tamamı tek araca konularak gerekli kontrollerin yapılmasının ardından vermiş olduğunuz adrese ulaştırıldı.

Kesintisiz Destek Veriyorlar

Merak ettiğimiz konularda özellikle firmaya ulaştığımız her durumda sorularımızın cevaplarını aldık. Firma her açıdan vermiş olduğu hizmetler ile bizim tercihimizin doğruluğunu kanıtlamış oldu. Taşıma işlemi sürecinde bilgi almak istediğimiz her an firmaya ulaşarak sorularımızı yönelttik ve cevaplar son derece tatmin ediciydi. Şehir dışına taşıma olduğundan bu süreci iletişim gelerek takip ettik. Biz almış olduğumuz güneşli nakliye firması hizmetinden son derece memnun kaldık ve sizlere de tavsiye ederiz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43