İstanbul > Bağcılar > Bağcılar

Bağcılar Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Bağcılar nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Bağcılar Evden Eve Nakliyat


Bağcılar Nakliyat

Taşınmayı yıllardır kabus gibi yaşadık. Bu sefer işi Bağcılar nakliye firmaları arasında size bıraktık ve pişman olmadık. Büyükada’ya taşınmamızı sağlayacak

Bağcılar nakliye firmaları

ararken firmayı bulduk. İhtiyacımız olan güveni gece geç saatlerde aramamıza rağmen ilgili ve sabırlı davranan Ahmet beye borçluyuz. O kadar soru sorduk ki biz bile sıkıldık ama o sıkılmadan cevap verdi. Taşınırken yaşadığımız endişelerin hepsini telefon görüşmesiyle giderdik. Nakliye için ayırdığımız bütçenin altında sigortalı olarak taşınmamız ise işin bonusu oldu. Hem ödeme kolaylığı hem de memnun edici sonuçlar almamız Ahmet beyi herkese tavsiye etmemize vesile oldu. Bayram Olmasına Rağmen Taşındık Bağcılar evden eve nakliyat irması olarak tercih ettiğimiz ve Büyükada’ya gelmemizi sağlayan firmadan bayramda hizmet aldık. Hem kalabalık hem de şansımıza olumsuz hava koşulları zor durumda kalmamıza neden oldu. Farklı zamanda hizmet aldığımız eski firmamız eşyalarımıza zarar vermiş, sigortaya rağmen ödeme yapmakta zorluk çıkarmıştı. İş gereği sürekli taşınmamız gerekebildiğinden eşyalarımızı emanet edeceğimiz firmayı seçmekte zorlanıyorduk. Ahmet bey iki arkadaşa beraber geldi. Sessiz ve hızlı paketleme işlerine çok şaşırdık. Tabi her işi bilen biri yapınca farklı oluyor. Taşınma günümüze bir gün kala bulmamıza rağmen hızlı bir şekilde bizi taşıdılar. Muntazam şekilde yerleştirme sağlanan araçları da tam kapalıydı. Daha sonra deniz yoluyla devam eden nakliye işinde aynı özen ve ihtimamı gördük.

Diğer Firmalardan Çok Farklı

Gerçekten diğer firmalardan sözsel olarak farklı olan ve dikkat çekici biçimde kalitesini ortaya koyan bu firmanın deneyimli ve güvenli olması nedeniyle annemleri taşırken de tercih ettik. Annemin evi küçük olmasına rağmen antika değerinde eşyaları vardı. Bunları taşırken son derece özenli paketlediklerini gördük. Başka bir ekip gelmesine rağmen tüm personellerin aynı düzeyde hizmet verdiğini farkettim. Yani son derece kibar ve özverili biçimde çalıştıklarını gördüm.

Fiyatlardan Memnun Kaldık

Fiyatlardan da aslında memnun kaldık. Çünkü verilen sözler, yapılan indirimlerle ikna etmeye çalışan

evden eve nakliyat Bağcılar

firmaları arasında daha telefon görüşmesiyle farkını belli eden tüm çalışanlara ve bize yardım eden personele teşekkürlerim sunuyorum.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43