İstanbul > Ataşehir > Yenisahra

Yenisahra Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Yenisahra nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Yenisahra Evden Eve Nakliyat Uygun Taşıma Fiyati


Yenisahra Evden Eve Nakliyat

Taşınma kararımızla birlikte daha önce yaşadığımız kabusun tekrar yaşanmamasını umut ederek

Yenisahra evden eve nakliyat firması

arayışımız başladı. Bu eve taşınırken seçtiğimiz nakliyat firmasında yaşadığımız sorunlar nedeniyle bir müddet taşınmamaya ve hatta nakliye firmasına eşyalarımızı taşıtmamaya kendimize söz vermiştik. Bir önceki firma daha eve ilk adımını attığı andan itibaren o kadar kötü davrandılar ki hem bize hem de eşyalarımıza yeni eve taşınmanın heyecanından ziyade sürekli bir gerginlik hissetmiştik. Ama kiradan kurtulup artık kendi evimize geçeceğimiz için mecburen bu maceraya tekrar atılmamız gerekiyordu.

İnternetten Çok Araştırma Yaptık

Evden eve nakliyat yapan firmaları çok fazla araştırdık. Daha önce bu firmalardan taşıma yapmış olan kişilerin yaptıkları yorumlar, telefonla konuştuğumuzda verdikleri tepkiler ve konuşma şekilleri ile en uygun yeri bulmaya çalıştık. En sonunda hem iletişimleri çok olumlu gelen hem de çok olumlu yorumları olan Yenisahra Nakliyat firmasını bulduk. Hem bizi yönlendirmeleri hem de oldukça uygun bir fiyat vermeleri nedeniyle bu firmayla anlaşma kararı aldık.

Geldiklerinde Hemen İşe Koyuldular

Daha önce kararlaştırdığımız saatte ekipler geldi. Geldiklerinde önce bir taşıma sözleşmesi yaptık ve daha ilk dakikadan bizlerin güvenini kazanmayı başardılar. Gelen arkadaşlar o kadar çok yardımsever ve tecrübelilerdi ki bizim herhangi bir şeye elimizi sürmemize bile gerek kalmamıştı. Hemen taşımada sorun yaşanabilecek olan büyük eşyaları yanlarında getirdikleri ekipmanlar ile sökmeye başladılar. Daha sonra bu eşyaları birer birer getirdikleri araçlarına yüklediler. Aldıkları güvenlik önlemleri sayesinde taşınacak olan eşyaların da zarar görmesini engelliyorlardı. Kısa süre içerisinde evimizdeki eşyaları araca yüklemiş ve yeni evimize doğru yola çıkmıştık.

Çok Profesyoneller

Yeni evimize ulaştığımızda araçtaki eşyaları bizim istediğimiz yerlere indirerek kurdular. O kadar sistematik çalışıyorlardı ki oldukça kısa süre içerisinde taşınma işlemini bitirmiştik. Normalde bu süreç oldukça yorucu olması gerekirken biz hiç yorulmamıştık. Gelen arkadaşları her şeyi halletmişlerdi. Kendi dostlarımıza tavsiye ettiğimiz gibi kesinlikle taşıma işleri için Yenisahra Nakliye Firması bu iş için 1 numara. Taşıma işlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43