İstanbul > Ataşehir > Örnek

Örnek Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Örnek nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Örnek Evden Eve Nakliyat


Örnek Evden Eve Nakliyat Örnek evden eve nakliyat

firması sayesinde evimizin eşyaları hiç zarar görmeden kısa süre içerisinde yeni evimize taşındı. Eşimin işi dolayısıyla şehir dışına evimizi taşımamız gerekiyordu. Kendi imkanlarımızla bu eşyaları götürmek istemişsek de hem çıkarttığımız maliyetler hem de zaten şehir değişikliği nedeniyle çok yorulacağımız için bir nakliye firması ile anlaşmayı düşünmeye başladık. Hep duyduğumuz olumsuzluklardan dolayı nakliye firmalarının gerektiği gibi yapamayacağını düşünüyor olsak da mecburduk. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine firma ile anlaştık.

Mesafe Uzak Olmasına Rağmen Çok İyi Fiyat Verdiler

Taşıma yapılacak olan mesafe uzak olmasına rağmen aldığımız fiyat teklifi çok uygundu. Bu nedenle ilk başta biraz şüphelenmiş olsak da ne kadar profesyonel çalıştıklarını gördükten sonra endişelerimizin yersiz olduğunu gördük. Gelir gelmez kendi aralarında planlama yapmaları bu işi bildiklerini gösterdi. Örnek nakliyat firmaları arasında seçtiğimiz bu firmanın çok doğru karar olduğunu düşünüyorduk artık.

Eşyaları Koruyacak Şekilde Yerleştirdiler

Biz daha önce ufak tefek eşyaları güzelce kolileyip hazırladık. Özellikle gelen arkadaşlar kırılabilecek olan eşyaları bizim yaptığımız şekilden daha güvenli bir hale getirdiler. Kolilerin içerisinde bulunan kırılacak eşyaların taşıma esnasında zarar görmemeleri için tekrar yerleştirdiler. Eşyaları birer birer araçlarına etraflarını koruyacak malzemelerle sararak aracın içerisine sabitlediler. Diğer eşyalara da aynı şekilde işlemler yaparak daha güvenli bir taşıma sağladılar.

Yol Uzun Ama İçimiz Rahat

Taşımada anlaştığımız için geldiklerinde hemen taşıma sözleşmesi yapmışlardır. İçerisinde bulunan maddelere baktığımda genelde firmaları koruyan bu sözleşmelerin müşterinin menfaatlerini de koruduğunu gördüm. Biz eşyaları firmanın aracına yerleştirme işi bittikten sonra yola çıktık. Onlardan ne zaman geleceklerine dair bilgi aldıktan sonra sözleştiğimiz saat gelene kadar evin diğer kalan işlerini hallettik. Gerçekten sözleştiğimiz saatte geldiler ve bütün eşyaları eve yerleştirmeye başladılar. Teker teker söktükleri eşyaları sorun yaşamadan yeniden birleştirerek bizim istediğimiz yerlere kurdular. Oldukça kısa süre içerisinde eşyaların yerleştirilmesi işlemini tamamlayıp ayrıldılar. O kadar temiz bir iş yaptılar ki benim ön yargımın ve endişelerimin yersiz olduğunu

Örnek Nakliyat

çok güzel kanıtladı. Herkesin ellerine sağlık çok memnun kaldık.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43