İstanbul > Ataşehir > Küçükbakkalköy

Küçükbakkalköy Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Küçükbakkalköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Küçükbakalköy Evden Eve Nakliyat


Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat

Yeni aldığımız ama onuncu katta olan evimize taşınmak için ne yapacağımızı kara kara düşünürken

Küçükbakkalköy evden eve nakliyat

firmasını internet bulmamızla sorunu çözmüş olduk.

Yeni evimizin üst katlarda olmasından dolayı tam olarak nasıl taşınacağımızı bilmiyorduk. Bu bilinmezlik beni çok geriyor olsa da internetten bulduğumuz nakliye firması ile eşyaların taşınmalarını kararlaştırıldık. Telefonla konuştuğum yetkili kaçıncı katta olduğunun sorun olmadığını söylediğinde çok şaşırdığımı hatırlıyorum. Bir asansörden bahsetti telefonda ama tam olarak anlamamıştım. Ama sesi o kadar emindi ki bunun bir sorun olmayacağından ben de güvendim ve anlaştım.

Geldikleri Gibi Taşımaya Başladılar

Oturduğum ev giriş katta olduğu için taşıma konusunda sorun yoktu. Gelen ekipler hemen ikiye bölünerek bir kısmı hazır olan eşyaları araca yerleştirmeye diğerleri ise büyük eşyaları ve diğerlerinin taşınması için hazırlıkları yapmaya başladılar. Kısa süre içerisinde bütün eşyalar araca yüklenmiş ve taşıma için hazırdılar.

Yeni Evimize Doğru Yola Koyulduk

firması aracı ile birlikte yeni evimizin eşyalarını götürmek üzere yola koyulduk. Yeni evimizin önüne gittiğimizde vinç benzeri bir taşıt ile karşılaştık. Meğerse bu alet üzerine konulan eşyalar dışarıdan 10 kat çıkartılarak eve alınacakmış. Sadece insan gücü ile yapsak günler sürecek olan taşıma işi bu alet sayesinde çok daha kısa süre içerisinde bitecekti anlaşılan. Gerçekten de öyle oldu. Taşımaya başladıktan sonra birkaç saat içerisinde bütün eşyalar eve taşınmıştı. Bir ekip aşağıdan makineye yüklerken diğerleri yukarıdan eşyaları alıyor ve bir yandan da kurulumlarını yapıyorlardı. Çok koordine olmaları ve işi gerçekten biliyor olmaları sayesinde kısa süreler içerisinde taşıma işini bitirmiştik. Bu şekilde benim de boşuna endişelendiğimi gelen arkadaşlar kanıtlamış oldular.

Kesinlikle Herkese Bu Firmayı Tavsiye Ediyorum

Hem profesyonel ve planlı olarak çalışmalarından dolayı hem de ellerinin çok hızlı ve güvenilir olmalarından dolayı bütün taşıma ve nakliye işlerinizde

Küçükbakkalköy nakliye

firması tavsiyemdir. İster evinizin isterseniz de iş yerlerinizin eşyalarınızın taşınması olsun eşyalarınızın başınıza ne geleceğini düşünmeden güvenerek eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43