İstanbul > Arnavutköy > Boğazköy

Boğazköymerkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Boğazköy nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Boğazköy Evden Eve Nakliyat


Boğazköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir işle hayatımızda farklı bir sayfa açtık. Sadece yeni bir eve taşınması kaldı derken Yazıcıoğlu nakliyat ile karşılaştım. İyi ki de karşılaşmışım diyorum.

Hızlı Cevaplar Aldım

Taşınırken eskiden çok sorun yaşadım. Ya firma istediğim gibi olmuyordu ya da illa ki bir yerden fire veriyorlardı. Ancak Boğazköy evden eve nakliyat firmasında hiç böyle bir sorun yaşamadım. Ne merak ettiysem hemen hızlı biçimde cevabını verdiler ve fiyat konusunda da sorun yaşamadım. Konuştuğum arkadaş, görevli kişi de epey işine hâkimdi. Yani bilgi alırken de hiçbir sıkıntı yaşamadım. Başka arkadaşlarım da eğer evini işini taşıyacak olursa mutlaka önereceğim bir firma diyebilirim. Çünkü hem iyi kalite hem de iyi fiyatta nakliye firması çok az var.

Hizmet Kalitesi Çok İyi

Nakliyecide hizmet kalitesi önemli mi demeyin çünkü belki de en önemli sektörlerden biri diyebilirim. Sonuçta eşyanızı teslim ediyorsunuz. Yolda nasıl bir işleme maruz kaldığını göremeden bekliyorsunuz. Özellikle küçük çaplı bir yerdeyseniz bu durum daha da önemli hale geliyor. Bizzat kendim kötü anlamda tecrübeye sahip olduğum için firma seçerken artık çok daha dikkat ediyorum.

Camların Hepsi Sağlam Kaldı

Boğazköy taşıma firması camlardan oluşan hassas eşyalarımı sorunsuz şekilde taşıdı. Aynalarım evde çok fazla ve cam bardaklarım da mutfakta epeyce yer kaplıyordu. Ama hiçbir kırık olmadan firma taşıdı. Bu durum beni eski firmayla karşılaştırınca baya bir şaşırttı. Çünkü ince bir kat kaplama bir de araçta kötü yerleşim olunca kırılmak işten bile değil elbette. Ama bu firmada kalın örtülere sarıldı ve köpük balonlarla aynaların sağlamlaşması yapıldı.

Asansörle Çok Hızlı Taşındım

Yeni evimiz 14.katta olduğu için Boğazköy evden eve nakliyat firmasıyla asansörlü araç kiralayarak anlaştık. Eşyaları indirirken ve yeni eve taşırken büyük bir kolaylık sağladı. Çünkü asansör olmadan hem çok emek harcanıyor hem de zaman – para kaybı baya bir fazla. Durum böyle olunca asansör en iyi çözüm diyebilirim. Hızlı şekilde aşağıdan aracın paneline eşyalar sırayla yerleştirildi ve yukarı taşındı.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43