İstanbul > Adalar > Burgazada

Burgazadası Mahallesi Evden Eve Nakliyat


Burgazada nakliye hizmeti için çevreki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Adalar Evden Eve Nakliyat


Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliyat firması arıyordum. Ama bir türlü bu durum içime sinmiyordu. Soytaş Nakliyat ile tanışınca düşüncem değişti.

Adada yaşadığım için Adalar nakliyat firmaları ihtiyacımı karşılamıyordu. Eşyalarımı özel olarak ürettirdiğim için herhangi bir çizik, hasar olsun istemedim. Zaten denizaşırı olarak taşınma sürecinin nasıl olacağını bilmiyordum. Bu yüzden titizlik benim için öncelikti. Soytaş nakliyatı aradım ve yetkiliyle görüştüm.

Diğer nakliyat firmalarından da bilgi almıştım ama sonrasında sürekli arayıp rahatsız ettiler. Ne zaman taşınıyorsunuz, fiyatta indirim yaparız tarzında konuştular. Ama Soytaş nakliyattaki yetkili çok kibar ve ince davrandı.

Bana tüm sorularımın cevabını verdi.

Önceki taşınmalarda birçok eşyam ziyan oldu. Ucuza nakliyat tercih edeceğim diye birçok malımdan oldum ve çok pişman oldum. Bu sefer işi şansa bırakmak istemedim. Zaten kardeşim de bu firmayı tavsiye etmişti. Onun sayesinde haberim oldu. Çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

Eşyalarımın Her Biri Özenle Paketlendi

Güven duyarak taşınma sürecimi kendileriyle yapacağımı söyledim. 3 kişi geldi ve eşyalarımı özenle paketlediler. Kolilere yerleştirdiler. Sandalyelerimi ve zigonlarımı dahi paketleyerek çizilmemesi için özen gösterdiler.

Taşınacağım yere iki gün sonra gidebileceğim için bir gün depolama yapıldı. Depolama sürecinde havada çok yağmur olduğu için yine panikledim. Ama eşyalarımın ıslanmadığı ve özel bir depoda tutulduğunu öğrendim. Adalar taşıma firması olarak tercih etmediğim diğer firmalarda çok farklı olduğunu anladım.

Eşyalarımı Sözleşmeli Taşıdılar

Taşıma için sözleşme yapıldı ayrıca. Birçok firmadan fiyat konusunda yüksek olsa da verdiğim paraya değdi. Özellikle personeller çok saygılı ve özenliydi. Kendi eşyaları gibi taşıdılar. Sözleşme yaptığımızda eşyalarımın sigortalı olacağını söylediler. Yani hasar, kaza gibi durumlarda sigortadan masraf karşılayacaklarmış. Çok memnun kaldım gerçekten.

Tüm Personele Teşekkür Ederim

Evden eve nakliyat Adalar ihtiyacımı karşılayan tüm personellere teşekkür ederim. Hem maddi hem de manevi olarak benim üzerinden taşınma yükünü aldıkları için minnettarım.

Mutlaka tavsiye ediyorum.

Yazlıktaki arkadaşlara da bahsettim. İstanbul’da olmasına rağmen böyle kaliteli hizmet vermek için birçok arkadaşım da tercih edecekler.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43