İstanbul

Üsküdar Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Üsküdar çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Üsküdar Evden Eve Nakliyat


Üsküdar Nakliyat

Üsküdar Nakliyat

sayesinde normalde işkence boyutlarına gelebilecek olan taşınma işimi kolaylıkla halledebildim. Ben böyle bir ekip görmedim. Ev taşıma işi oldukça sorunlu bir süreç olduğunu daha önceki tecrübelerime dayanarak kolaylıkla söyleyebilirim. Bu yüzden eşimin taşınma istediğine çok karşı çıkmıştım. Şimdi oturduğumuz ev 9. katta. Asansörün eşyaları taşımak için kullanılmasının da yasak olduğunu düşünecek olursak taşınma bu eşyaların 9 kat indirilmesi ne kadar zor olur tahmin edebilirsiniz. Bu nedenle ilk etapta bu taşınma işine karşı çıkmıştım.

Nakliye Firması İle Anlaşmaya Karar Verdik

Taşınma işi kesinleşince artık daha fazla itirazın işe yaramayacağını bildiğim için nakliye firmalarını araştırmaya başlamıştım. Üsküdar Nakliyat firması ile bu şekilde tanıştım. Telefonda konuştuğum şirket yetkilisi o kadar içimi rahatlatmıştı, o kadar rahat konuşuyordu ki işi almak için bu kadar rahat konuştuğunu düşündüğümü hatırlıyorum. Fiyatta da anlaştıktan sonra sorun yaşamadan aynı gün içerisinde eşyaları taşıyabileceklerini söylediler. Ben de bu şekilde kabul ettim.

Sabah Erkenden Geldiler

Üsküdar evden eve nakliyat

çalışanları sabah tam da sözleştiğimiz saatte geldiler. Gelmeleri ile birlikte hemen kısa bir planlama sürecinin ardından bütün eşyaları taşıma için hazırlamaya başladılar. Vitrin ve elbise dolabı gibi büyük eşyaların daha kolay taşınabilmesi için hemen sökmeye başladılar. Yaklaşık olarak 1 saat içerisinde bütün eşyalar taşınmak için hazırdı.

Taşıma İşi Kısa Süre İçerisinde Başladı

Eşyalar hazırlandıktan sonra balkon kapısını açtık ve aşağıdan gelirken yanlarında getirdikleri vinç gibi çalışan bir asansörü balkona kadar kaldırdılar. Sonra birer birer eşyaları asansöre yerleştirip aşağıya indirdiler ve aşağıdaki ekip de eşyaları araçlarına yerleştirdi. Çalışanlar etrafta arı gibi bir o tarafa bir diğer tarafa koşuşturarak kısa süre içerisinde eşyaların hepsini aşağıya indirmişlerdi. Profesyonel oldukları o kadar çok belli oluyordu ki daha geldikleri ilk anda içimde bir rahatlama hissetmiştim. Normalde başıma ağrılar girer ve sürekli nasıl yapılacağını düşünmeden kendimi alamazdım. Ama adamlar gelip kısa süre içerisinde bütün işlerini bitirdiler.

Üsküdar nakliye firması sayesinde bu taşınma işlerine artık ön yargılı bakmıyorum. Tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim bu kadar temiz bir iş çıkarttıkları içinTüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43