İstanbul

Ümraniye Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Ümraniye çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


ümraniye Evden Eve Nakliyat


Ümraniye Nakliyat

Evimizin eşyalarının taşınması için

Ümraniye Nakliyat

firmasından aldığımız taşıma hizmetinin sonunda çok memnun kaldık. Bütün ekibe çok teşekkür ederiz. Biz İstanbul’da öğrenci evinde yaşayan 3 kız arkadaşız. Evimizi değiştirmek istediğimiz için uzun arayışlar sonucunda bulduğumuz yeni eve taşınmak istiyorduk ama tam olarak nasıl yapacağımız bilemiyorduk. Bir arkadaşımız evden eve nakliyat yapan firmalardan birinden yardım alabileceğimizi söylemişti ve biz de araştırmaya başladık. Yaptığımız araştırmalarda internetteki olumlu yorumlara bakarak birçok firma ile görüştük ama oldukça yüksek fiyatlar verdiler. Artık ümidimizi yitirmeye başlamışken Ümraniye Nakliye Firması ile görüştük ve bize çok makul bir fiyat söylediler. Biraz şüphelenmiş olsak da kabul ettik ve anlaştık.

Söyledikleri Saatte Geldiler

Biz ufak hazırlıklarımızı yapmıştık. Firma yetkililerinin söyledikleri saatte gelmelerini bekliyorduk. Gerçekten de söz verdikleri saatten yaklaşık bir 15 dakika önce gelebildiler. Gelir gelmez taşınacak eşyaları kontrol edip hemen taşımaya başladılar. Bizim elimizi sürmemize dahi izin vermeden büyük bir dikkatle evdeki eşyaların hepsini araca yerleştirdiler. Daha sonra yeni evimize doğru hareket ettik.

Hayatımda Gördüğüm En Hızlı Ev Yerleştirmesi

Ümraniye evden eve nakliyat

çalışanları yeni evimizin önüne geldiklerinde hemen eşyaları indirmeye başladılar. Normalde yeni eve geçilmesi, eşyaların yerleştirilmesi, tam olarak yerleşme gibi işlemler haftalar bile sürebilir. Ama ben o gün gördüm ki bu işin profesyonel ellerde yapılıyor olması sayesinde 1 gün bile sürmüyormuş. Eski evden eşyaları alıp yeni eve yerleştirmemiz o kadar kısa sürdü ki akşam olduğunda temizlik de dahil neredeyse bütün işimiz bitmişti. Gelen firma çalışanları eşyaları istediğimiz yerlere yerleştirerek bize fazla bir iş bırakmadılar. Biz de daha önce taktırmış olduğumuz ocakta çay demleyip güzelce içtik. Hiç yorulmadan ya da sorun yaşamadan ev nasıl taşınır

Ümraniye Nakliyat

çalışanları bize gösterdiler. Verdikleri taşıma hizmetinden o kadar çok memnun kaldık ki geçenlerde okuldan arkadaşlarımız evlerini taşımak istediklerinde hemen firmanın numarasını verdim. Sonra öğrendim ki onlar da taşımayı Ümraniye nakliye firması aracılığı ile yapmışlar ve aynı bizim gibi çok memnun kalmışlar.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43