İstanbul

Tuzla Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Tuzla çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Tuzla Evden Eve Nakliyat


Tuzla Nakliyat

İş yerimizin eşyaları

Tuzla Nakliyat

çalışanları sayesinde kısa süre içerisinde yeni yerimize taşındı. Evlerin taşınması kadar iş yerlerinin taşınmaları da oldukça zor oluyor. Daha önce evimin eşyalarını taşıyan nakliye firmasından çok memnun kalmamıştık. O kadar geç geldiler ve eşyaları o kadar özensiz taşıdılar ki bir daha neredeyse taşınmama kararı almıştık. İş yerimiz artık bize yetemeyecek kadar küçük olduğu için yeni yerine taşınması kararı verdiğimiz o günlerde de yine aynı sorunları yaşayacağım düşüncesi ile geriliyordum. Ama internetten biraz araştırma yaptığımda Tuzla Nakliyat firması ile ilgili olumlu yorumları gördüğümde biraz rahatlamıştım. Gerçekten de yapılan yorumlarda olduğu gibi değerli çalışanlarının sayesinde hiç sorun yaşamadan eşyaları taşıyabildik.

İşlerinde Profesyonelleştikleri Çok Belli

Gelir gelmez çalışan arkadaşlar hemen ufak bir plan yaptılar. Eşyaların boyutlarına ve aynı zamanda ne kadar olduklarına bakarak ilk hangilerinin alınması gerektiğini, araca nasıl yerleştireceklerini konuştular ve ondan sonra harekete geçtiler. Direkt olarak gelip almaya başlamadan bu şekilde plan yapmaları ilk andan itibaren eşyalarımızın emin ellerde olduğunu kanıtladı. Gelen arkadaşlar ellerinde ihtiyaçları olabilecek bütün alet ve edevatı yanlarında getirmişlerdi.

Tuzla evden eve nakliyat

firması çalışanları hemen büyük eşyaların parçalarını ayırarak daha kolay taşıyabileceklerini söylediler. Buna ilk başta itiraz etmiş olsam da ekiplerin başındaki yetkili arkadaş o kadar güzel anlattı ki neden bu şekilde bir işlem yaptıklarını çok itiraz edemedim.

Kısa Sürede Eşyaları Araca Yerleştirdiler

Parçaladıkları ve diğer eşyaları birer birer araca indirerek kısa süre içerisinde yerleştirdiler. Yerleştirdikleri eşyaların taşıma esnasında sağa sola çarpmaması için hemen sabitlediler. Bunun gibi ufak şeyler önemsiz gibi görünse de aldıkları önlemler ve yaptıkları işlemlerin önemi en son iş bittikten sonra belli oluyor. Yeni yere eşyaları getirerek benim daha önce şüphe ettiğim gibi eşyaların tekrar bir araya getirilmesinde sorun yaşamadılar. Hemen tekrar birleştirdikleri ve diğer eşyaları istediğimiz yerlere yerleştirdikten sonra kısa süre içerisinde işlerini bitirdiler.

Tuzla nakliye

firması verdiği bu kaliteli hizmet ile bizim için çok sıkıntılı geçebilecek olan bu taşınma sürecinin sorunsuz geçmesine büyük katkı sağladılar. Hepsine çok teşekkür ederizTüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43