İstanbul

Sarıyer Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Sarıyer çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Sariyer Nakliyat Firmasi


Sarıyer Nakliye Firması

Eşimin tayini doğuya çıktığı için eşyalarımızın şehirlerarası nakliyatını gerçekleştirecek, güvenilir, profesyonel ve ekonomik fiyatlar sunan bir Sarıyer nakliye firması arıyorduk. Eşim uzun bir süre Sarıyer’de öğretmenlik yaptı. Tayini doğuya çıkınca eşyalarımızın nakliyatını gerçekleştirecek bir

Sarıyer nakliye firması

aramaya başladık. Bir önceki tayinimizde eşyalarımızı taşıyan firma bize sözleşme imzalatmadan nakliye işlemini gerçekleştirmişti ve özensiz nakliye hizmetleri nedeniyle pek çok eşyamızda hasar meydana gelmişti. Bu nedenle, bu sefer taşınacağımızda bize sözleşmeyle hizmet verecek güvenilir bir firmayı aramaya başlamıştık.

Nakliyat Sözleşmesi İmzaladık

Sarıyer nakliyat firmalarını ararken tesadüf eseri sizin nakliyat firmanızla karşılaştık. Sizinle iletişime geçtiğimizde bizim tüm sorularımıza cevap vermeniz, nakliye sözleşmesi ile eşyalarımızı sigortalı taşıyabileceğinizi söylemeniz eşimle içimizi rahatlatmıştı. Nakliye hizmeti için firmanızla eşyalarımızı sigortalatarak eşyalarımızın zarar görmesinin önüne geçen ve eğer zarar meydana gelirse zararımızın temin edilmesi avantajını elde ettik.

Eşyalarımız Teker Teker Paketlendi

Firmanız adresimize Sarıyer evden eve nakliyat hizmetini sunmak için geldiğinde hasar görebilecek, kirlenebilecek ve çizilebilecek tüm eşyalarımız teker teker ambalajlandı. Ambalajların yırtılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olduğu ve böylelikle eşyalarımızın zarar görmeden taşınacağı tarafımıza iletildi.

Hızlı ve Ekonomik Hizmetiniz İçin Teşekkürler

Eşyalarımızı nakliye aracına yerleştirdikten sonra eşyalarımız çok kısa bir süre içerisinde yeni yaşam alanımıza taşındı. Sizin sayenizde eşyalarımızda kırılmayı bir kenara bırakın, tek bir çiziğe bile rastlamadık. İlgili personeliniz, üstün nakliyat hizmetinizle bizim nakliye konusunda kafamızdaki soru işaretlerini tamamen dağıtacak nitelikle hizmet sundunuz. Aynı zamanda şehirlerarası nakliyatta belirlediğiniz ekonomik fiyatlarla da yüzümüzü güldürdünüz ve ekonomik açıdan bütçemizi sarsmadan şehirlerarası nakliyat hizmetinizi makul fiyatlarla almamızı sağladınız. Şehirlerarası nakliyat hizmetini bu kadar kısa sürede sunduğunuz ve eşyalarımızı hiçbir zarar görmeden taşıdığınız için sizlere sonsuz kez teşekkür ediyoruz.

Tanıdıklarımıza Sizi Öneriyoruz

Sarıyer’de Sarıyer evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyan tüm tanıdıklarımıza sizi öneriyoruz. Eşyalarının hiç zarar görmeden, profesyonel ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayacak bir firmaya ihtiyaçları varsa sizin firmanızdan daha güvenilir olan bir firma olacağını düşünmüyoruz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43