İstanbul

Maltepe Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Maltepe çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Maltepe Evden Eve Nakliyat


Maltepe Nakliyat

Maltepe ve civarında yaşayanlar için en ideal nakliye firması olan bu firma tüm eşyalarınızı güven içinde taşıyacaktır.

Maltepe nakliye firması

seçerken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Eşyalarınızı iyi taşıyor mu, sigorta yapıyor mu, personeller nasıl, gereken önemi gösteriyor mu, fiyatları nasıl. Bu konular gibi birçok husus mevcut. Tüm bu hususlara dikkat ettiğinizde mağduriyetleriniz en aza iniyor. Bende bu konularda oldukça dikkatli biriyim. Para kazanmak kolay değil, hele yeni eşyalar almak hiç kolay değil. Bundan dolayı evini birkaç yılda bir taşıyan biri olarak nakliye firmalarına sık sık işim düşüyor.

Kaliteli Bir Nakliye Firması

Uzun uğraşlar sonucu bu firmayla çalışmaya başladım. Tüm sorularımı büyük bir sabırla cevapladılar ve aradığım her şey vardı. Benim için uygun olan bir güne randevu verdiler ve randevu verdikleri saatte eşyalarımı taşımak için kapıda bulunuyorlardı. Kaliteli bir nakliye firmasıyla çalıştığımın farkındaydım. 3 personel eşyalarımı taşımak için geldiler. İşe başlarken eşyalarım paketlendi. Hem büyük hem de küçük eşyalarım paketlendi. Eşyalarım yeni değildi fakat yine de kimse eşyalarına zarar gelsin istemez.

Maltepe evden eve nakliyat

firması, eşyalarımı paketledikten sonra yükleme işlemine başladılar. Son derece dikkatli bir şekilde yüklemeyi yaptıktan sonra eşyalarım evime taşındı.

Tüm Eşyalarım Asansörle Taşındı

Yeni taşındığım evim 4. Kattı ve eşyalarımın oldukça dikkatli taşınması, çıkarken merdivenlere çarpılmaması gerekiyordu. Zaten firma yüksek binalarda asansörle taşıma yapıyormuş. Tüm eşyalarım asansörle dikkatli bir şekilde taşındı. İşleri bittikten sonra el sıkışıp ayrıldık.

Eşyalarım Hiçbir Zarar Görmedi

Bu firmanın personelleri işlerini o kadar iyi yapıyorlar ki, evimde bir bardak bile kırılmadı. Zaten eşyalar kırılmasın zarar görmesin diye paketleniyor ama taşırken bir bardak dahi kırılmadı hiçbir mobilyama bir çizik dahi gelmedi. Bu konuda oldukça dikkatli olan firma çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az. İşlerini iyi yapan bir firma ve diğer nakliye firmalarına göre çok daha ucuza çalışıyorlar. Pahalı bile olsa gerçekten çalışmaya değer.

Maltepe nakliyat firmaları

arasında en iyi firma diyebilirim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43