İstanbul

Kartal Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Kartal çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Kartal Evden Eve Nakliyat


Kartal ve çevresinde ev taşımak isteyenler için en ideal firma olan

Kartal nakliyat

her bölgeye sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyor. Kartal’da oturuyorum. Geçtiğimiz yaz işlerimden dolayı evimizi karşıya taşımamız gerekti. Eşim eşyalarına çok önem verdiğinden dolayı Kartal nakliye firması arama işini ona bıraktım. Neredeyse Kartal civarı tüm firmalarla görüşmüş ve birçoğu eşyalarımız konusunda güvence vermemişler. Ev taşıma kolay mı tabi kırılan, çizilen eşyalar olur cevabını almış. Bu firma diğer firmaların aksine eşyalarınızı taşırken sigortalıyormuş. Yani taşınma sırasında eşyalarınıza herhangi bir şey olursa masraflarınız karşılanıyor. Bundan dolayı bu firmayı seçmek çok mantıklı geldi. Nihayetinde tüm koşullarda anlaştık ve bize randevu verdiler.

İşlerini Çok İyi Yapıyorlar

Firmayla telefonla konuştuğumuzda söyledikleri her şeyi yaptılar ve tüm eşyalarımız sorunsuz bir şekilde taşındı. Tüm eşyalarımızı paketlediler ve eşyalarımızın çizilmesini bu şekilde engellediler. Oldukça pratikler. Eşyaları araca yerleştirirken son derece düzenli ve devrilmeyecek şekilde dizdiler. Tüm eşyalar toplandıktan sonra sıra taşınma işlemine geldi. Eşyalarımız taşınacağımız evimize yerleştirilirken çok daha kolay bir şekilde taşındı. Zaten dışarıdan asansörlü taşıma yapıldığından dolayı tüm beyaz eşyalar, ağır eşyalar bu şekilde taşındı ve kısa sürede tüm eşyalar bitti. Hiçbir sorun yaşamadan

Kartal evden eve nakliyat

sayesinde tüm eşyalarımız taşındı. Taşınma işlerimizin bu kadar kolay olacağını tahmin bile etmiyorduk. Her şey beklediğimizden çok daha kolay olmuştu. Ve firmadan memnun kalarak ayrıldık.

Kardeşime Tavsiye Ettim

Kardeşim şehir dışına taşınacaktı ve bu firmanın şehir dışı hizmet verip vermeyeceğini bilmiyordum. Kardeşime arayıp sormasını söyledim. Nihayetinde aradı ve şehir dışı hizmette veriyorlarmış. Kardeşimin tüm eşyaları da sorunsuz bir şekilde paketlenmiş ve taşınmış. Yolda taşınırken de eşyalar en ufak zarar görmemiş. Yengem tüm eşyaları tek tek kontrol etmiş ve en ufak bir çizik bile olmadığını söylemiş.

Ailece Memnun Kaldık

Tüm ailemizin gerektiğinde destek alabileceği bir nakliye firması var artık. Bu devirde eşyalarınızı hele İstanbul gibi bir yerde kolay kolay emanet edemiyorsunuz. Bundan dolayı güvenilir insanlarla çalışmak önemli. Kartal taşıma firması her konuda güvenebileceğiniz bir firma.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43