İstanbul

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Gaziosmanpaşa çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Uygun Taşıma


Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Eşimin tayini çıkması üzerine nakliyat firmaları ile yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında acil bir şekilde taşımamız gerektiğini belirterek bilgi almaya başladık. Kısa süre içerisinde yeni adresinize taşınmamız gerekiyordu. Bu nedenle Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmaların birçoğu ile telefonda görüşme yaptık. Yaptığımız görüşmeler sırasında özellikle firmaların belirtmiş olduğu konular ve bizim yönlendirmiş olduğumuz sorular birbiriyle uyuşmadı. Beklentilerimizi karşılayabilecek herhangi bir firma ile karşılaşmamıştık. Eşimin işyerindeki arkadaşlarının önerisi üzerine bu firma ile iletişime geçtik. Firma özellikle yöneltmiş olduğumuz sorulara net bir şekilde cevap verdi. Bu sayede vermiş olduğu ilk izlenim ile bizlerin güvenini kazanmış oldu.

Nakliyat Firmalarına Olan Bakışımızı Değiştirdi

Daha önce yaşamış olduğunuz kötü deneyim nedeniyle Gaziosmanpaşa nakliye firması yapmış olduğu çalışma ile özellikle nakliyat firmalarına olan bakış açımızı değiştirdi. İtinalı şekilde gerçekleştirmiş oldukları çalışmalarda özellikle ilk aşamadan itibaren bizlere vermiş oldukları güven için fazlasıyla teşekkür ettik. İlk aşamada adresinize ulaşan ekip eşyaları inceleyerek daha sonrasında en uygun ambalajları belirledi. Ambalajlar ile kaplanan eşyalar kısa süre içerisinde taşımaya hazır hale getirildi.

Geniş Kapasiteli Araç Getirildi

Eşyalarımızın fazla olması nedeni ile firma tarafından yeterli genişliğe sahip olan araç seçeneği belirlenerek tek seferde taşıma işlemi yapıldı. Kısa sürede yapılan çalışmaların ardından eşyalarınız belirtmiş olduğumuz adrese ulaştırıldı. Özellikle daha önce yaşamış olduğumuz problem nedeniyle küçük araç getirilmesi veya iki araç halinde taşıma işlemi yapılması söz konusu olabileceği için firma ile anlaşmaya varmadan önce bu konuda detaylı şekilde görüşme sağlamıştık. Firma bu konuda vermiş olduğu sözü yerine getirerek tek araç ile güvenli şekilde taşıma işlemi yaparak bizim güvenimizi sağladı.

Teslimat Sırasında Montaj Yapıldı

Eşyaların taşınması sırasında ekip mobilyalarımızı parçaları ayırarak bu şekilde daha güvenli taşıma işlemi yapılmasını sağladı. Kaliteli hizmet sağlayabilmek için Gaziosmanpaşa nakliyat hizmeti vermekte olan firma bu konuda özellikle profesyonel kadrosu ile taleplerinizi karşılayarak işlemleri tamamladı. Teslimat sırasında ustalar tarafından yapılan montaj işlemleri ile mobilyalarımız kullanıma hazır şekilde teslim edildi.

Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43