İstanbul

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Büyükçekmece çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat


Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Evden özel diyebileceğim bir nedenle çıkmam gerektiği için Yazıcıoğlu Nakliyat firmasına başvurdum. Aldığım sonuçlar çok memnuniyet verici.

Her Şey Paketlendi

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması aniden ihtiyacım olduğu için bulduğum bir firmaydı. Uzun süredir evliydim ve arık ayrılmaya karar verince taşınmaya da karar vermiş oldum. Aynı evde yaşanamaz hale gelmiştik. Sonrasında ben eşyalarımın bir kısmını topladım ve nakliye aramaya başladım. İki gün sonrası için randevu aldım ve sonrasında firma geldi. Tabi ben bu sırada mutfak malzemelerimi ve küçük parçalı bütün eşyaları kutulara koydum. Süreç hızlansın diye bunu yaptım. Geldiklerinde de kendilerinin getirdiği örtü, poşet, varillere hızlı şekilde yerleşim yapıldı. Kırılacak eşyalar da ayrıca özenli şekilde hazırlandı. Tüm bu süreçten memnun kaldığımı söyleyebilirim. Çünkü birçok firma pek önem vermeden gelişigüzel paketliyor ve araca da böyle yerleştiriyor. Ama bu firmada tam aksi durum var. Her şeyi özenle paketlediler ve sonra da yerleştirirken doğru şekilde koydular.

Doğru Araç Getirdiler

Araç doğru olması eskiden yaşadığım bir olay nedeniyle kafama takılan bir konuydu. Üç sene önce bir keresinde taşındığımda firma aracı küçük getirmişti ve yeni bir araç için gereksiz bir sürü para vermek zorunda kalmıştım. Büyükçekmece taşıma firması ise eşyalarımızın tam miktarını öğrendi ve olasılıkla göre de bir miktar büyük bir araç getirmişler. Bu sayede sonradan ek bir şey ödemek zorunda kalmadım. Doğru araç getirildiği için ayrıca teşekkür ederim. Bir daha taşınacak olursam da bu firmayı seçeceğim.

Sözleşme Yaptık

Büyükçekmece nakliyat firmasını aradıktan sonra öncesinde taşımayla ilgili bir sözleşme yaptık. Çünkü malum uzun yola gidecek eşyaların hali ne olacaktı. Bunu bir şekilde garanti altına almak gerekiyordu ve tam da istediğim şey oldu. Eşya listesi ve olası hangi durumlarda ne gibi zarar olacağını, taşıma sürecinde hangi durumlara firmamızın sorumlu olduğu ve olmadığını belirledik. Bunu baştan konuşmak da ayrıca önemli çünkü firmalar genellikle buna da önem vermiyor. Özetle Yazıcıoğlu firması her açıdan memnuniyet verdi diyebilirim.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43