İstanbul

Avcılar Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Avcılar çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Avcılar Nakliyat


Avcılar nakliyat firması arayışımızda tercih ettiğiniz ekibinizi tebrik ediyoruz. Bizi olumsuz nakliyat deneyimimizden kurtardınız.

Ev değiştirmek için Avcılar nakliyat firmaları ararken firmayı bulduk. İlk başta bir yanlış anlaşılma yaşadık ve strese girdik ama Murtaza beyin ilgisi sayesinde sorunu çözerek çalışmaya karar verdik. Kalabalık bir aile olduğumuz için 5 odalı evimizin nasıl taşınacağı konusunda fikrimiz yoktu.

Hemen keşif yaparak fiyatı söylediler. Fiyatta anlaştıktan bir hafta sonra ayarladık. 3 kişilik bir ekip geldi. İki kişi eşyaları paketlerken diğer kişi kolileme konusunda yardımcı oldu. 4-5 saatte eşyaların paketlenmesi bitti. Araçlara yüklenen eşyalarımız konusunda eşim çok pimpirikli davrandı. Böylece sonuç açısından memnun kalacağımız süreç başladı. 

Cumartesi sabahı yeni evimize taşınmamız çok hızlı sürdü. Öyle ki pazartesi işe başlarken evimizde uzun zamandır oturuyormuş gibi olduk. 

Kesinlikle Tavsiye Ederim

Avcılar evden eve nakliyat firması arıyorsanız mutlaka tavsiye ederim. Hem fiyatta çok yardımcı oldular hem de hizmette kusur etmediler. Sarıyer’e taşındık ve yol sorunu yaşanmadan istediğimiz yere ulaştık. Ofisi de taşıttık orada farklı ekipler geldi ama  onların hizmeti de çok başarılıydı. 

Personeller sessiz, temiz ve titiz iş yaptılar o yüzden iki işimizde de çalışan ekibi tebrik ederim, kazandığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. 

Sigorta Yapıyorlar

Sigortalı taşımacılık söz konusu olduğundan sorunsuz bir şekilde eşyaların taşındığı hasar durumunda sigortanın karşıladığını öğrendik. Sigortalı da fiyat daha farklı ama çok iyi sonuçlanıyor. Sigortalı bir taşınma da olduğu için bizim ofiste de tercih edeceğiz. Ofisteki eşyalar konusunda çok önemli olan sigorta olayının olmasına sevindik. Çünkü patron eşyaların taşınırken zarar görmesine çok karşı geliyor. 

Acayip Sessizler

Dikkatimizi çeken bir diğer husus da çok sessiz çalışmaları oldu. Diğer nakliyat Avcılar hizmetinde de ekip çok sessiz çalıştı. Eşyaların taşınması konusunda sorunsuz bir hizmet sunan personeller, herhangi bir ürünü kaldırıp yerine koyarken dahi gürültü yapmadılar. Sessiz ve sakin çalışmalarından dolayı da ekstra puan verdim. Teşekkür ederim, bir daha taşınan olursa sizi tavsiye ederim. Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43