İstanbul

Ataşehir Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için, Ataşehir çevresindeki daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Ataşehir Evden Eve Nakliyat


Ataşehir Nakliyat

Birçok kişi gibi biz de Ataşehir nakliyat firmaları konusunda son derece kararsız kaldık. Bu kararsızlığımızı ise memnuniyetle sonuçlandırdık.

Evimizi taşımak için güvenle tercih edeceğimiz Ataşehir nakliyat firmaları ararken sizi bulduk. Çok memnun kaldık. Evimizdeki eşyalar yeni olduğu için taşınırken çok tedirgindik. Malum eşya fiyatları çok yüksek ve ev alıp taksite girdiğimiz için risk almak istemedik. Ama Ataşehir’de ararken bulduğumuz bu firma sayesinde eşyalarımızda tek çizik olmadan taşınabildik. Beylikdüzü’ne taşınmak için tercih ettiğimiz firma, fiyat açısından da son derece ekonomik bir teklif verdi.

Valla taşınma işinin bu kadar ucuza mal olacağını tahmin etmemiştik. Çünkü hem zaman hem de para kaybı yaşamadan iki gün içinde toplanıp yeni evimize yerleştik. Bu süreçte bize destek olan elemanların tavırlarından da işlerinden de çok memnun kaldık.

Nakliyede Profesyoneller

Firmayı tercih ettiğimizde Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti veren diğer firmaları da incelemiştik. Bu firmaların fiyatları daha ucuz olsa da araçlar pek güven vermemişti. Açıkçası sandalyemize adar paketleyen bu ekibin özenini de beklemiyorduk. Eylül’ün ilk haftasında yoğun bir dönem olmasına rağmen bizi oyalamadılar ve zaman kaybetmeden taşındık. Hemen pratik bir şekilde toparlanmamıza yardım eden ve hızla gideceğimiz eve ulaştıran personellere teşekkür etmeyi borç bilirim.

Asansör Yardımcı Oldu

Taşınırken dikkat etmediğimiz bir husus vardı. O da aldığımız evin dokuzuncu kat olmasıydı. Buraya nasıl taşınırız diye düşünürken asansörlü nakliyat araçları olduğunu öğrendik. Cidden büyük kolaylık ve pratiklik sağlayan asansör sistemi sayesinde güvenilir bir biçimde eşyaları yukarı kata taşıdılar. Piyanomuz vardı acayip korkuyordu eşim taşınmak için ama tek çizik gelmeden taşıdık.

Tavsiye Ederiz

Güvenilir bir nakliyat Ataşehir bölgesinde tercih edildiğinde başarılı sonuçlar alınabilirmiş bunu anladık. Özellikle hassas ve kırılgan eşyalar söz konusu olduğunda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Valla biz bazı paketleri açamadık o kadar sağlam paketlemişlerdi. Bir de Osman bey son derece ilgili birisi, bazı sorunlar yaşadık onları hemen düzeltti ve sorun çıkmadan iki günde evimize yerleştik. Tüm ekibinize herşey için teşekkür ediyoruz. Taşınacak olan herkese sizi tavsiye ediyoruz.Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43