İstanbul > Şişli

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat


Okmeydanı evden eve nakliyat işi için daha önce yaptığımız nakliye hizmetlerini araştırın. Güvenli, sigortalı, problemsiz nakliyat işinde sizin için buradayız.


Okmaydanı Evden Eve Nakliyat


Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okulların ara dönemine denk gelmesi nedeniyle taşınma sürecinde özellikle Okmeydanı nakliyat firmaları ile görüşme yaparak kısa süre içerisinde taşınmama yardımcı olacak firmaları araştırdım.

Hem çocuklarımın okul dönemin etkilememesi hem de kısa süre içerisinde bu taşınma telaşının tamamlanabilmesi için Okmeydanı evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmalar ile yaptığım görüşmeler sırasında istediğimi hizmeti sağlayabilecek seçeneği belirlemek sandığımdan daha da zor oldu. Firmaları özellikle belirtmiş oldukları hizmetler ile isteklerimi karşılama noktasında zayıf kaldı. Aynı zamanda çoğu firma güven vermiyor. Bu nedenle araştırmaya devam ettiğim sıralarda özellikle eşimin de arkadaşları tarafından almış olduğu bilgiler doğrultusunda firmaya ulaşım sağladık. Yaptığımız görüşmeler sırasında firmanın özellikle güven vermesi ve yapacağı çalışmaları detaylı şekilde aktarması firma ile çalışmaya karar vermemizi sağladı.

Tek Tek Paketleme Yapıldı

Eşyalarımız tek tek uzman ekip tarafından gerekli kontroller sağlanarak ambalajlandı. Farklı eşyalara göre kullanmış oldukları ambalaj seçenekleri ile profesyonel şekilde işlem yaparak eşyaların daha güvenli şekilde taşınmasını sağladılar. Bu süreçte özellikle çocuk odalarında çok sayıda fazla eşya olması nedeniyle yeterli sayıda ekip gönderilerek kısa süre içerisinde tamamlandı. Eşyaların tamamının hazırlanmasının ardından gerekli kontrolleri sağlayarak aracı yükleme işlemine başlandı.

Asansörlü Taşıma Yapıldı

Taşınırken özellikle dikkat edilmesi gereken durumlar arasında kiralamış olduğunuz dairenin kaçıncı katta olduğu önemliymiş. Yedinci katta kiralamış olduğumuz daireye yapılacak olan eşya taşıma işlemleri konusunda evden eve nakliyat Okmeydanı firması yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında bize daha kısa süre içerisinde taşıma işleminin tamamlanabilmesi için asansörlü taşıma hizmeti verebileceklerini belirttiler. Özellikle taşıma sırasında sorun oluşmaması için gerekli kontrolleri sağlayarak daha sonrasında uygun olduğunu belirtmeleri halinde asansörlü taşıma hizmeti aldık.

Çok Memnun Kaldık

Firma işini tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. İlk aşamadan itibaren göstermiş oldukları hassasiyet sayesinde özellikle korktuğunuz gibi herhangi bir problemle karşılaşmadan taşınma işleminin tamamlanmasını sağladılar. Bu kadar itinalı şekilde çalışma yapması nedeniyle Okmeydanı nakliye firması bizden tam not aldı. Gerçekten profesyonel hizmeti uygun fiyatlar ile almak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz bir firma oldu. Tüm hakları saklıdır. Tasarım Yazıcıoğlu Nakliyat. Gsm:0.532.460.66.43